MHP Milletvekili aday adayı Doç. Dr. Cengiz Şahin’den gazetemize ziyaret

MHP Milletvekili aday adayı Doç. Dr. Cengiz Şahin’den gazetemize ziyaret

11.02.2015

Ahi Evran Üniversitesi’nde görev yapan Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cengiz Şahin, önceki gün görevinden istifa ederek 7 Haziran seçimlerinde MHP’den Kırşehir Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Dün bir grup üniversite hocasıyla birlikte gazetemizi ziyaret eden Cengiz Şahin, Ahi Evran Üniversitesi’ndeki  görevinden istifa ederek 7 Haziran seçimlerinde MHP’den Kırşehir Milletvekili aday adayı olduğunu belirterek “Ben Kırşehir’de […]

Cengiz şahin ziyaret

Ahi Evran Üniversitesi’nde görev yapan Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cengiz Şahin, önceki gün görevinden istifa ederek 7 Haziran seçimlerinde MHP’den Kırşehir Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Dün bir grup üniversite hocasıyla birlikte gazetemizi ziyaret eden Cengiz Şahin, Ahi Evran Üniversitesi’ndeki  görevinden istifa ederek 7 Haziran seçimlerinde MHP’den Kırşehir Milletvekili aday adayı olduğunu belirterek “Ben Kırşehir’de yaşıyorum, Kırşehir’in sorunlarını ve sıkıntılarını çok iyi biliyorum. Burada partime en iyi hizmetleri vermeye çalışıyorum. Bu konuda partimden ve partili arkadaşlarımdan gelen istek üzerine milletvekili aday adayı oldum. Ben hizmetin ve çalışmanın olduğu her yerde varım” dedi.
Kırşehir’de iki dönem Belediye Başkan adayı adayı olan,  MHP’nin, Ülkü Ocakları’nın ve Türk Ocakları’nın her türlü etkinliklerine katılarak destek veren ve parti camiasında “Bizim Cengiz” olarak bilinen Doç. Dr. Cengiz Şahin, 14 Şubat 2014 günü saat 11:00’da MHP Kırşehir İl Başkanlığı Binası’nda Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili aday adaylığını ve adaylık gerekçelerini, geniş katılımlı bir basın toplantısı ile açıklayacağını sözlerine ekledi.

 

 

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .