MHP Milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu: “Ülkemizin MHP iktidarına ihtiyacı vardır”

MHP Milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu: “Ülkemizin MHP iktidarına ihtiyacı vardır”

28.03.2015

MHP Kırşehir Milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu: “Ülkemizin MHP iktidarına ihtiyacı vardır”  Asaf Kayaoğlu: “Devletin yapması gereken ve asli görevi olan tüm illere, ilçelere yaptığı kamu hizmetlerini ve binalarını sanki kendileri yapıyormuş gibi gösteren milletvekili olmayacağım. Zaten bu yatırımlar devletin yapması gereken rutin yatırımlar. Kırşehir’in seçilmişleri sanki bu yatırımları kendileri yapıyormuş gibi, ya da kendileri getiriyormuş […]

ASAF2

MHP Kırşehir Milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu: “Ülkemizin MHP iktidarına ihtiyacı vardır”

 Asaf Kayaoğlu: “Devletin yapması gereken ve asli görevi olan tüm illere, ilçelere yaptığı kamu hizmetlerini ve binalarını sanki kendileri yapıyormuş gibi gösteren milletvekili olmayacağım. Zaten bu yatırımlar devletin yapması gereken rutin yatırımlar. Kırşehir’in seçilmişleri sanki bu yatırımları kendileri yapıyormuş gibi, ya da kendileri getiriyormuş gibi bizleri ve hemşehrilerimizi kandırmaya çalışıyorlar. Artık hemşehrilerimiz yıllardır kendilerini oyalayanları, aldatanları bu seçimde değerlendirecek ve affetmeyeceklerdir.”

 

7 Haziran seçimlerinde MHP’den Kırşehir Milletvekili aday adayı inşaat mühendisi Asaf Kayaoğlu, seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürürken, hafta sonu Mucur ve Kaman’da halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaştı.

Kırşehir’de yaşayan ve Kırşehir’in sorunlarını yakından bilen Asaf Kayaoğlu, Türkiye’nin kötü yönetildiğini ve kötüye gittiğini belirterek, “7 Haziran seçimlerinde MHP’nin iktidarına büyük ihtiyaç vardır. Ülkesini, milletini, bayrağını seven herkesin MHP’ye sahip çıkması gerekiyor. Seçim çalışmaları için gittiğim her yerde halkımızın mevcut iktidara tepkilerini görüyorum. İnşallah bu seçimde onlara oylarıyla gerek dersi verecektir” dedi.

Türkiye’nin kötü yönetildiği gibi Kırşehir’in de kötü yönetildiğini, sorunlarının giderek içinden çıkılmaz hale geldiğini belirten Asaf Kayaoğlu,  “Kırşehir’in en büyük girdisi tarım ve hayvancılıktır. İlgili kuruluşlar tarım ve hayvancılıkta üreticinin ve çiftçinin yanında olacak, onlara alternatif ürün desteği sunmalı, üretimin her aşaması bu kuruluşlarca takip edilmeli ve desteklenmedir. Görevli kuruluşlar ne yapıyor, nasıl çalışıyor bilmiyorum. Çiftçinin ve yetiştiren yanında olunmuyor. Ben de Ankara-Kayseri Karayolu üzerinde herkesin gördüğü bir yol üstünde 50 dönümlük bir alana ceviz bahçesi kurdum. 5 yıldır Kırşehir’de hiçbir resmi kuruluş veya yetkili gelip benim bahçemi ne gördüler, ne de yapmam gerekenler konusunda öneri ve destek verdiler. Demek ki bu ilgisizlik Kırşehir il genelinde böyle. Herkes kafasına göre ekim dikim yapıyor, ilgililer onların verimli ve kazançları arttırma konusunda hiçbir katkılar sunmuyor. Böyle bir mantıkla Kırşehir nasıl tarım ve hayvancılık şehri olacak. Kırşehirimiz sanayide hak ettiği bir konumda değildir. Kimse yatırımcı getirmiyor, yatırımcının yüzüne bakmıyor. Kırşehir teşvikte en ön sıralarda olması gerekirken, ne yazık ki siyasetçilerin ilgisizliği nedeniyle yatırımcılar hep başka illeri tercih ediyor. Bu konuda siyasetçiler üzerine düşen görevi yapmayarak Kırşehir’e en büyük kötülüğü yapıyorlar. Devletin yapması gereken ve asli görevi olan tüm illere, ilçelere yaptığı kamu hizmetlerini ve binalarını sanki kendileri yapıyormuş gibi gösteren milletvekili olmayacağım. Zaten bu yatırımlar devletin yapması gereken rutin yatırımlar. Kırşehir’in seçilmişleri sanki bu yatırımları kendileri yapıyormuş gibi, ya da kendileri getiriyormuş gibi bizleri ve hemşehrilerimizi kandırmaya çalışıyorlar. Artık hemşehrilerimiz yıllardır kendilerini oyalayanları, aldatanları bu seçimde değerlendirecek ve affetmeyeceklerdir. Kırşehir’i temsil etmek böyle olmamalı. Kırşehir insanı onlara oyunu verirken, kendisini en iyi şekilde temsil etsin ve haklarını alsın diye seçmişlerdi. Ama ne yazık ki onlar Kırşehir’in geleceğini değil, kendi geleceklerini garanti altına aldılar.

“7 Haziran seçimlerine bütün bunları gördüğüm için, Kırşehir’in sorunlarını yaşadığım için ve hemşehrilerimden gelen istek doğrultunda gönül verdiğim MHP’den Kırşehir milletvekili aday adayı oldum. Partim ve hemşehrimlerim bana güven duyar aday gösterip seçerlerse onların başını öne eğdirmeyeceğim. Girişimci ruhumu çalışmalarıma yansıtarak Kırşehir’e en güzel hizmetleri getireceğim” diye konuştu.

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .