MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ KIRŞEHİR’E ÖNEM VERİYOR

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ KIRŞEHİR’E ÖNEM VERİYOR

22.05.2015

Kırşehir’e büyük önem veren MHP lideri bu yıl ikinci kez Kırşehir’e gelecek ve halka hitap edecek

080220151420434213258_3 copy copy

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugün Kırşehir’e gelerek Cacabey Meydanı’nda halka hitap edecek.

MHP Kırşehir Milletvekili adayları Prof. Dr. Yıldırım Türk ile Vali Mustafa Erkal, saat 12.00’de Cacabey Meydanı’nda halka hitap edecek Devlet Bahçeli’nin mitingine bütün Kırşehir halkını davet ederek “Sayın Genel Başkanımız Kırşehir’e büyük önem veriyor. Şubat ayında şehrimize gelen sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli yarın Kırşehir’e gelerek saygıdeğer hemşehrilerimize hitap edecektir Kırşehir ve ülke meseleleri hakkında konuşmalar yapacaktır. Mitingimize partili-partisiz bütün hemşehrilerimiz davetlidir” dediler.
Bu arada Yıldırım Türk gazetemize bir açıklama yaparak, 7 Haziran seçimlerinin Kırşehir ve ülkemiz açısından büyük önem taşıdığını belirterek “Ülkemiz iyi yönetilmiyor, uygulanan ekonomik ve sosyal politikalar halkımızı büyük sıkıntılar yaşatmaktadır. Artık AKP iktidarına son verme zamanıdır. Kırşehirli hemşehrilerimizin buna dur demek için 7 Haziran gününü beklemektedir. İnşallah 8 Haziran sabahı ülkemize ve Kırşehirimize huzur ve mutluluk doğacaktır. Bugün Cacabey Meydanı’ndaki mitingimize bütün hemşehrilerimizi aramızda görmek bizleri daha da mutlu edecektir” diye konuştu.
Seçim çalışmaları sırasında gittikleri, ilçe, belde ve köylerde halkın yaşadığı sorunları gördüklerini belirten Yıldırım Türk, açıklamasının devamında şunları söyledi:
“Kırşehir’in ilçesi, beldesi ve köyleri her geçen gün boşalmıştır. İlçelerimiz köye, köylerimiz mezraya dönüşmüş. İnsanlar iş ve aş için baba ocaklarını terk edip gidiyorlar. Çiftçimiz ektiği ürünün karşılığını alamadığı için tarlasını ekip dikemez hale gelmiştir. Bütün bunlar AKP hükümetlerin uyguladığı politikalardır. Bu durum Kırşehir için çok üzücüdür. Kırşehir’in nüfusu her geçen gün düşüyor. Kırşehir’e kimse yatırım yapmıyor, yatırım yapanlar da makinelerini söküp başka illere gidiyor. İnşallah MHP iktidarında Kırşehir’i yeniden ayağa kaldırmak için her türlü çalışmayı yapacağız. Bunun için de hemşehrilerimizin kutsal oylarına talibiz. Onların yüzünü inşallah MHP iktidarında biz güldüreceğiz.”YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

AK parti ( AKP ) gerceklerI.
Vicdaninin sesini dinle, gercekleri gor ve oyunu muhasebesini yaptikdan sonra istedigin partiye ver!
Seref ve hasiyetini Oslo’ da eli sehit kanli teror orgutuyle gizli kapilar ardin da vatana ihanet masasinda ki toplanti da kaybedenlerin, teror orgutune yardim ve yataklik yapan Barzani’ yi seref misafiri olarak agirlayanlarin, Diyarbakir’ i Kurdistanin bas sehri olarak tanimlayanlarin, Turkiye de domuz eti satisini serbest birakanlarin, milli hazineyi yagmalayip soyanlarin, rusvet ve yolsuzluklar icin Reza Sarraf’ in altina yatanlarin, faiz lobisine teslim olanlarin onlarin istekleri dogrultusun da ekonomiyi yonlendirenlerin, Kutsal dinimizi siyasi cikarlarina alet edenlerin, kutsal kitabimizla bakara makara diye alay edip dalga gecenlerin, milliyetcilik, vatanseverligini ve muslumanligini sizlerin takdirine birakiyorum.
Aziz Turk milleti artik uyanmistir! AK haramilerin yalanlarni ac baliklar gibi yutmuyor!
7 Haziran secimlerin de rusvet ve yolsuzluklarla hazineyi soyan, eli sehit kanli teror orgutuyle gorusmeler yapan ve tavizler veren AK haramilere gereken cevabi verecek ve siyaset mezarligina gomecektir.
Aziz Turk milleti AK haramilere degil! Milli ve manevi degerlerine sahip çık!
Dik baş, tok karın, mutlu yarın için oylarimiz MHP’ ye!
Milli devlet guclu iktidar, MHP ile gerceklesecektir!
Hak, hukuk, adalet, Milliyetci Hareket! 🙂

26.05.2015, 8:39

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .