MHP lideri Bahçeli yarın Kırşehir’e geliyor

MHP lideri Bahçeli yarın Kırşehir’e geliyor

21.05.2015

MHP lideri Bahçeli yarın Kırşehir’e geliyor MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın Kırşehir’e gelerek Cacabey Meydanı’nda halka hitap edecek. MHP Kırşehir Milletvekili adayları Prof. Dr. Yıldırıl Türk ile Vali Mustafa Erkal, saat 12.00’de Cacabey Meydanı’nda halka hitap edecek Devlet Bahçeli’nin mitingine bütün Kırşehir halkını davet ederek “Sayın Genel Başkanımız yarın Kırşehir’e gelerek saygıdeğer hemşehrilerimize hitap […]

mhp

MHP lideri Bahçeli yarın Kırşehir’e geliyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın Kırşehir’e gelerek Cacabey Meydanı’nda halka hitap edecek.

MHP Kırşehir Milletvekili adayları Prof. Dr. Yıldırıl Türk ile Vali Mustafa Erkal, saat 12.00’de Cacabey Meydanı’nda halka hitap edecek Devlet Bahçeli’nin mitingine bütün Kırşehir halkını davet ederek “Sayın Genel Başkanımız yarın Kırşehir’e gelerek saygıdeğer hemşehrilerimize hitap edecektir. Şubat ayında şehrimize gelen sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Kırşehir ve ülke meseleleri hakkında konuşmalar yapacaktır. Mitingimize partili-partisiz bütün hemşehrilerimiz davetlidir” dediler.

 YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

Secimler ve gercekler.
Vicdaninin sesini dinle, gercekleri gor ve oyunu muhasebesini yaptikdan sonra istedigin partiye ver!
Seref ve hasiyetini Oslo’ da eli sehit kanli teror orgutuyle gizli kapilar ardin da vatana ihanet masasinda ki toplanti da kaybedenlerin, teror orgutune yardim ve yataklik yapan Barzani’ yi seref misafiri olarak agirlayanlarin, Diyarbakir’ i Kurdistanin bas sehri olarak tanimlayanlarin, Turkiye de domuz eti satisini serbest birakanlarin, milli hazineyi yagmalayip soyanlarin, rusvet ve yolsuzluklar icin Reza Sarraf’ in altina yatanlarin, faiz lobisine teslim olanlarin onlarin istekleri dogrultusun da ekonomiyi yonlendirenlerin, Kutsal dinimizi siyasi cikarlarina alet edenlerin, kutsal kitabimizla bakara makara diye alay edip dalga gecenlerin, milliyetcilik, vatanseverligini ve muslumanligini sizlerin takdirine birakiyorum.
Aziz Turk milleti artik uyanmistir! AK haramilerin yalanlarni ac baliklar gibi yutmuyor!
7 Haziran secimlerin de rusvet ve yolsuzluklarla hazineyi soyan, eli sehit kanli teror orgutuyle gorusmeler yapan ve tavizler veren AK haramilere gereken cevabi verecek ve siyaset mezarligina gomecektir.
Aziz Turk milleti AK haramilere degil! Milli ve manevi degerlerine sahip çık!
Dik baş, tok karın, mutlu yarın için oylarimiz MHP’ ye! smile emoticon
Milli devlet guclu iktidar, MHP ile gerceklesecektir. smile emoticon
Hak, hukuk, adalet, Milliyetci Hareket!

22.05.2015, 12:11

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .