MHP lideri Bahçeli 23 Mayıs’ta Kırşehir’e gelecek

MHP lideri Bahçeli 23 Mayıs’ta Kırşehir’e gelecek

25.04.2015

7 HAZİRAN seçimlerine Kırşehir’de iddialı hazırlanan MHP milletvekili adayları seçim çalışmalarına yoğunluk verirken, MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli’nin 23 Mayıs’ta Kırşehir’e gelerek halka hitap edeceği bildirildi. MHP’nin miting tarihleri belirlenmeye başlandı. Bahçeli 23 Mayıs’ta Kırşehir’de olacak. Devlet Bahçeli Kırşehir mitinginin ardından Kayseri’ye geçerek halka hitap edeceği öğrenildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ocak 2015 Cuma […]

7 HAZİRAN seçimlerine Kırşehir’de iddialı hazırlanan MHP milletvekili adayları seçim çalışmalarına yoğunluk verirken, MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli’nin 23 Mayıs’ta Kırşehir’e gelerek halka hitap edeceği bildirildi.
MHP’nin miting tarihleri belirlenmeye başlandı. Bahçeli 23 Mayıs’ta Kırşehir’de olacak.
Devlet Bahçeli Kırşehir mitinginin ardından Kayseri’ye geçerek halka hitap edeceği öğrenildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ocak 2015 Cuma günü yaptığı toplu açılış törenine karşılık olarak “Nefesimiz Ensenizde” mitingi için 8 Şubat 2014 tarihinde Kırşehir’e gelerek Cacabey Meydanı’nda halka hitap eden MHP lideri Devlet Bahçeli’nin 7 Haziran seçimleri nedeniyle 23 Mayıs’ta ikinci kez Kırşehir’e gelecek.
MHP Kırşehir İl Teşkilatı mitingle ilgili hazırlıklara başlarken, milletvekili adayları Yıldırım Türk ile Mustafa Erkal halkla buluşmaya devam ediyor.
Seçmenlere Kırşehir’de yapacakları çalışmaları anlatan Milletvekili adayları Yıldırım Türk ile Mustafa Erkal’a seçmenlerin yoğun ilgi gösterdikleri gözlemleniyor.YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

MHP T.C.D.’ NIN , VATANININ VE MILLETININ BEKASININ GARANTISIDIR.
HAK, HUKUK ADALET, MILLIYETCI HAREKET.
TANRI DAGI KADAR TURK ve HIRA DAGI KADAR MUSLUMANIZ.
BUYUK ONDERIMIZ GAZI M. K. ATATURK’ DUR.
Aziz Turk milleti buyuk onderine ve milli degerlerine sahip cikarak, 7 Haziran secimlerin de rusvet alarak, yolsuzluk ve hirsizlik yaparak kul ve yetim hakkini besmeleyle goturen, eli sehit kanli teror orgutuyle muzakere yuruten ve tavizler veren, masa basin da kutsal vatan topraklarini satan AK haramiler den hesap soracak ve siyaset mezarligina gomecektir.
AK haramiler, yolunuz yokus haydi anca gidersiniz!

27.04.2015, 1:28

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .