MHP Kırşehir’de tempo arttırdı

MHP Kırşehir’de tempo arttırdı

14.02.2019

Kırşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde en önemli unsur olan Kırşehirli anaların, bacıların teveccühünü kazanan MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, MHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Akdemir’in önderliğinde sokak sokak ev ev gezerek 31 Mart seçimlerinde partilerine oy istiyorlar. Kadın Kolları Başkanı Fatma Akdemir. Milliyetçi Hareket Partisine olan ilginin üst seviyede olduğunu ve ev toplantılarında […]

Kırşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde en önemli unsur olan Kırşehirli anaların, bacıların teveccühünü kazanan MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, MHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Akdemir’in önderliğinde sokak sokak ev ev gezerek 31 Mart seçimlerinde partilerine oy istiyorlar.
Kadın Kolları Başkanı Fatma Akdemir. Milliyetçi Hareket Partisine olan ilginin üst seviyede olduğunu ve ev toplantılarında büyük bir coşkuyla karşılandığını söyledi.
Her mahallede, sokakta ve evde artık Kadın Kolları’nın üstün gayretiyle MHP’nin konuşulduğunu, ayrıca güçlü ve zengin bir Kırşehir için kadınlarımızın sosyal ekonomik ve siyasal alanda Belediye Başkanlığında her zaman söz hakkına sahip olacağını ifade etti.
İL HALK KÜTÜPHANESİ ZİYARETİ
MHP Belediye Başkan Adayı Onur Köksal ve beraberindeki heyet; İl Halk Kütüphanesinde açılan resim sergisini gezerek incelemelerde bulundu.
Türkiye’nin geleceği için okumanın önemini vurgulayan Köksal, ses ve saz sanatkârlarıyla adını duyuran Kırşehir’imizin resim ve diğer alanlarda da adını duyurmasını temenni etti.
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARETİ
MHP Belediye Başkan Adayı Onur Köksal; Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü ziyaret ederek “Daha Yaşanılabilir Bir Şehir Kırşehir” ile ilgili projeleri hakkında bilgi verdi. İl müdürümüze ve kurum çalışanlarına göstermiş oldukları yakın alakadan dolayı teşekkür ederek, onlardan destek istedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .