MHP KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA BÜYÜK SEVGİ…

MHP KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA BÜYÜK SEVGİ…

07.05.2015

Mahalle toplantılarında halka seslenen Yıldırım Türk:
“Sizi poşete mahkum edenlerin, poşet siyasetine inanmayın”
Vatandaşlar Türk’e yanıt verdi: “Biz poşet istemiyoruz, poşetiniz başınız yesin, biz milli gelirdeki payımızı istiyoruz” diye bağırarak iktidar aleyhine tepki gösterdiler.

 

yıldırım türkk copy

Mahalle toplantılarında halka seslenen Yıldırım Türk:

“Sizi poşete mahkum edenlerin, poşet siyasetine inanmayın”

Vatandaşlar Türk’e yanıt verdi: “Biz poşet istemiyoruz, poşetiniz başınızı yesin, biz milli gelirdeki payımızı istiyoruz” diye bağırarak iktidar aleyhine tepki gösterdiler.

Cumartesi günü Çukurçayır’da, Pazartesi günü Taşlık’ta, Salı günü de Güneykent’te mahalle toplantıları yapan MHP Kırşehir Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk, halkla kucaklaşmaya devam ediyor.

Gençlerin ve bayanların yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaşan Yıldırım Türk, yine hasta muayene etmeye de devam etti ve eski hastaları ile sohbet etti.
Prof. Dr. Yıldırım Türk, bu bölgelerde yaptığı konuşmalarda halkın kendi haklarına sahip çıkmaları gerektiğini söyleyerek “Sizi poşete mahkum edenlerin, poşet siyasetine inanmayın” diyerek halkın temel hak ve özgürlüklerine sahip çıkması gerektiğini” vurguladı ve “Milli gelirdeki payınızı isteyin” dedi.
Yıldırım Türk “İktidarın kendi ifadelerine göre, kişi başı mili gelirin 10 bin dolar ise, 4 kişilik bir aileye yılda 40 bin dolar germesi gerekir. Bu miktarda lira cinsinden ortalama 100 bin lira veya eski paraya göre 100 milyar eder. Peki 4 kişilik bir aile yılda bu kadar pay alıyor mu” diye sordu.
Toplantıyı izleyen halk bir ağızdan “hayır” diye bağırdılar.
Kalabalık halk “biz poşet istemiyoruz, poşetiniz başınızı yesin, biz milli gelirdeki payımızı istiyoruz” diye bağırarak iktidar aleyhine tepki gösterdiler.
Prof. Dr. Yıldırım Türk “Peki siz payınızı alamıyorsanız sizin paylarınızı kim ve kimler alıyor?” diye sorduğunda bu kez halk “Biliyoruz bizim paylarımızı, öğrenci iken birden bire zengin olan, gemi filosu kuran, gemicikler, ayakkabı kutularına dolarları dolduranlar, 17 ve 25 Aralıkçılar, hırsızlar, hainler” diye bağırdılar.
Prof. Dr. Yıldırım Türk, öyleyse 7 Haziran’da bunlara derslerini verelim” diyerek halka teşekkür etti ve selâm ve saygılarını sundu.YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

ALLAH’ DAN KORKMAZ, KULDAN UTANMAZ AK HARAMILER, DEVLET VATAN ve MILLET SIZLER DEN RUSVET, YOLSUZLUK ve HIRSIZLIK DAN BASKA NE BEKLER?
YUCE TURK MAHKEMELERI ONUN DE HESAP VERECEGINIZ GUNLER COK YAKINDIR!

Hak hukuk adalet Milliyetci hareket! MILLI DEVLET GUCLU IKTIDAR MHP’ ile GERCEKLESECEKTIR!

09.05.2015, 15:49

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .