MHP Kırşehir Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk sordu: “BU VATAN KİMİN?

MHP Kırşehir Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk sordu: “BU VATAN KİMİN?

04.05.2015

MHP Kırşehir Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk sordu: “BU VATAN KİMİN?   MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk, gazetemizi ziyaret ederek hem çalışmaları hakkında bilgiler verdi, hem de ülkemizin içinde bulunduğu durumu değerlendirdi. Gittiği her yerde halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan Yıldırım Türk, 7 Haziran seçimlerinin Kırşehir ve ülkemiz açısından taşıdığını […]

yıldırım türk

MHP Kırşehir Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk sordu: “BU VATAN KİMİN?

 

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk, gazetemizi ziyaret ederek hem çalışmaları hakkında bilgiler verdi, hem de ülkemizin içinde bulunduğu durumu değerlendirdi.

Gittiği her yerde halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan Yıldırım Türk, 7 Haziran seçimlerinin Kırşehir ve ülkemiz açısından taşıdığını öneme dikkat çekti.

Milletimizin düştüğü bu zor şartlardan kurtulması için 7 Haziran seçimlerinin bur kurtuluş vesilesi olacağına inandığını belirten Yıldırım Türk, gazetemizi yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Millet olarak ateş çemberinden geçiyoruz. Milli birliğimizin zedelendiği bu dönemde üniter yapımızla oynanıyor ve insanımız 36 etnik gruba bölünerek, çözüm süreci denilen ve ne idüğü belirsiz bir proje uygulanıyor. Bu şartlarda sormak gerekiyor, bu vatan kimin?

“Bu vatan toprağın kara bağrında,

Sıra dağlar gibi duranlarındır

Bir tarih boyunca, onun uğrunda,

Kendini tarihe verenlerindir.

“Milletimizin düştüğü bu zor şartlarda kurtulması için 7 Haziran seçimleri bir kurtuluş vesilesi olmalıdır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarında milletimiz mutlu, devletimiz daim olacaktır. Tüm bunları yaparken, muhtaç olduğumuz kudret Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi;

“Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.”

“Ne mutlu Türk’üm diyene”

“Bu vesile ile 7 Haziran milletvekili seçimlerinde partimize ve şahsıma desteklerinizi bekler, Kırşehirli hemşehrilerime ve tüm seçmenlerimize sevgi ve saygılarımı sunarım.”

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .