MHP Kırşehir Milletvekili aday adaylarından Kırşehir halkına teşekkür

MHP Kırşehir Milletvekili aday adaylarından Kırşehir halkına teşekkür

08.04.2015

MHP Kırşehir Milletvekili aday adaylarından Doç. Dr. Ayfer Şahin, Dr. Bahattin Ergezer ve Mehmet Altıparmak yazılı birer açıklama yaparak, kendilerine destek veren partili-partisiz bütün Kırşehirlilere teşekkür ettiler. MHP’den milletvekili adayı olamayan Doç. Dr. Ayfer Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Kıymetli gönül dostlarım, çok değerli hemşerilerim, “Sevdalısı olduğumuz Kırşehir’imize, davamıza ve ülkemize daha etkin görevlerde daha […]

MHP Kırşehir Milletvekili aday adaylarından Doç. Dr. Ayfer Şahin, Dr. Bahattin Ergezer ve Mehmet Altıparmak yazılı birer açıklama yaparak, kendilerine destek veren partili-partisiz bütün Kırşehirlilere teşekkür ettiler.

MHP’den milletvekili adayı olamayan Doç. Dr. Ayfer Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Kıymetli gönül dostlarım, çok değerli hemşerilerim,
“Sevdalısı olduğumuz Kırşehir’imize, davamıza ve ülkemize daha etkin görevlerde daha etkin hizmetler üretebilmek umudu ve dileğiyle; bu asil millete hizmetkâr ve vekil olmak üzere çıkmış olduğumuz kutlu yolculukta şahsımıza gösterdiğiniz ilgiye, sevgiye ve teveccühe şükranlarımı arz ediyorum. Aday adaylığımı açıkladığım günden bu güne kadar yaklaşık 10 aya yakın bir zamandır bizimle birlikte gece gündüz koşan kıymetli gönül dostlarımızdan haklarını helal etmelerini diliyorum.
“Bu vesileyle Partimizin yetkili kurullarınca aday olarak görevlendirilen tüm dava arkadaşlarımı can-ı gönülden tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Bana her ihtiyaç hissettiklerinde yanlarında olacağımı da belirtmek istiyorum.
Ayrıca bir vatan sevdalısı ve ülkücü hareketin bir neferi olarak, Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarı için durmaksızın çalışmaya devam edeceğimi bütün dava arkadaşlarımın bilmesini istiyor, saygılar sunuyorum.”
MHP’den milletvekili aday adayı olan Dr. Bahattin Ergezer de, ömrünün sonuna kadar MHP’li olacağını belirterek, seçimlerde Türk milliyetçilerinin zafer elde etmesini istedi.
Ergezer açıklamasında şöyle dedi:
“Değerli dostlar. Günlerdir beklediğimiz listeler açıklandı. Sıralamaya giremedik.Üzülmedim.Sadece içimde biraz burukluk var.Ömrüm Türk Milliyetçiliğine hizmetle geçti.Zor günlerde de dar günlerde de meydandaydım. Ayaktaydım. Kaçmadım. Hiç bir arkadaşımı yolda bırakmadım Türk olmaktan ve Türk Milliyetçisi olmaktan gurur duydum. Milletvekili olmak için de Türk Milliyetçisi olmadım.Ömrümün sonuna kadar da Türk Milliyetçisi olarak yaşayacağım. Aday adaylığım sırasında bana sonsuz destek gösteren dostlarıma teşekkür ediyorum. Aday olan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Telefon ve mesajla arayıp üzüntülerini belirten arkadaşlarım üzülmesinler.Allah neylerse güzel eyler. Allah bizi vefasız. İmansız ve vatansız bırakmasın. Kin nefret duygularından uzak tutsun. İmanımızı ve inancımızı muhafaza etsin.Ülkemize kasteden hainlerden korusun. Dirlik ve düzenimizi bozmasın. Türk Milliyetçilerini muzaffer eylesin. Sevgi ve saygılarımla.”
MEHMET ALTIPARMAK:
“KISMET DEĞİLMİŞ DİYELİM!”
Yine Kırşehir MHP’den milletvekili aday adayı olan Mehmet Altıparmakta yazılı bir açıklama yaparak “Kısmet değilmiş” dedi.
Altıparmak yaptığı yazılı açıklamada şöyle dedi:
“Evet değerli hemşerilerim ve dostlarım, Kırşehir sevdalısı bir hemşeriniz ve arkadaşınız olarak 2009 yılında MHP Kırşehir Belediye Başkan aday adayı oldum ve aday olamadık ve tabi biz partimize ve Kırşehir’e sevdalı olduğumuz için kısmet değişmiş dedik!
“2014 yılında MHP Kırşehir Belediye Başkan aday adayı olarak biraz daha tecrübeli olarak çalışmalarımızı yürüttük ve maalesef yine aday olamadık biz yine inancımız gereği kısmet değilmiş dedik!
“7 Haziran Pazar günü yapılacak ve ülkemiz için çok önem arzeden genel seçimler için Türkiye ve Kırşehir sevdası ile her zaman olduğu gibi MHP Kırşehir milletvekili aday adayı olarak çalışmalarımı sürdürdüm ve birbirinden değerli 18+2 aday adayı sayımız ile çalışmalarımızı sürdürdük ve Kırşehir’de bir MHP rüzgarını estirdiğimize inanıyorum.
“Dün açıklanan milletvekili aday listelerinde Kırşehiri temsil etmek üzere Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk ve merkez Valisi Mustafa Erkal’ın isimleri açıklanırken şahsen ben içimden “yine kısmet değilmiş” dedim.
“Bugüne kadar desteklerini esirgemeyen tüm hemşerilerime ve dostlarıma şükranlarımı iletirken ben de Türkiye ve Kırşehir sevdasının bitmediğini ve bitmeyeceğini adresiminde her zaman mensubu olmaktan şeref duyduğum milliyetçi hareket partisi olacağını bir kez daha açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendirmek istiyorum.
“7 Haziran Pazar günü yapılacak olan genel seçimlerin önce ülkemize sonra partimize ve Kırşehir’e hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
“Ne Mutlu Türküm Diyene!”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .