MHP İl Başkanı Arif Ekici: “Kırşehir halkına güveniyoruz, destek bekliyoruz”

MHP İl Başkanı Arif Ekici: “Kırşehir halkına güveniyoruz, destek bekliyoruz”

09.04.2015

7 HAZİRAN seçimlerine 2 ay kalırken, aday belirleme süreci de tamamlandı. 7 Nisan Salı günü partilerin Yüksek Seçim Kurulu’na listelerini teslim etmesiyle seçimlerde yarışacak adaylar belli olurken, Kırşehir’de Milliyetçi Hareket Partisi’nden Cemil Yıldırım Türk ile Mustafa Erkal seçimlerde yarışacak. Milletvekili seçimleri için Kırşehir’de Milliyetçi Hareket Partisi’nde yaşanan aday adaylığı sürecini değerlendiren MHP Kırşehir İl Başkanı […]

7 HAZİRAN seçimlerine 2 ay kalırken, aday belirleme süreci de tamamlandı.

7 Nisan Salı günü partilerin Yüksek Seçim Kurulu’na listelerini teslim etmesiyle seçimlerde yarışacak adaylar belli olurken, Kırşehir’de Milliyetçi Hareket Partisi’nden Cemil Yıldırım Türk ile Mustafa Erkal seçimlerde yarışacak.
Milletvekili seçimleri için Kırşehir’de Milliyetçi Hareket Partisi’nde yaşanan aday adaylığı sürecini değerlendiren MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Ekici, “Adaylarımızı ölçün, biçin, diğer adaylarla karşılaştırın. Kırşehir’imize ve Türkiye’mize hizmet etmiş çok değerli iki tane adayımız var. Ona göre desteğinizi verin” diyerek Kırşehirli hemşehrilerinden destek istedi.
MHP İl Başkanı Arif Ekici, şöyle konuştu:
“Saygıdeğer Kırşehirli hemşehrilerim malumunuz seçim süreci başladı. Milliyetçi Hareket Partisi’ne, şahsıma tam 27 tane aday adayım müracaat etti. Genel Merkeze gidip kaydını yaptırıp resmi aday olan ise tam 20 tane, 2’si bayan, 18’i erkek olmak üzere 20 aday adayımız yarıştı. Aday adaylarımı söz verdiğim gibi eşit bir şekilde yarıştırdım. Genel Merkezimiz temayüllerini yaptı. Öncelikle teşkilatlar arasında temayülünü yaptı. 7 İlçe ve İl Başkanlığımızdan temayüller aldı. Ondan sonra delegelerimizden temayül aldı. Tüm halkımızdan ve üyelerimizden de temayül aldı. Temayülü başta bitiren Yıldırım Türk hocamız ve Tunceli Valimiz Mustafa Erkal Bey, şu anda aday olarak Kırşehir’imize atandı.
“Kırşehirli hemşehrilerim, adaylarımızı ölçün, biçin, diğer adaylarla karşılaştırın. Kırşehir’imize ve Türkiye’mize hizmet etmiş çok değerli iki tane adayımız var. Ona göre desteğinizi verin diyorum.
“Ülkemizin son viraja girdiği malumunuz. Çünkü Adalet ve Kalkınma, aldatmaca ve kandırma partisi, 12 yıldır ülkemizi yönetmekte. Doğudaki durumu biliyorsunuz. Ülkemiz bölünmenin eşiğine geldi. Diğer konularda da yaptıklarını görüyorsunuz. Bu parti ilçe başkanını seçemiyor, atıyor yukarıdan. İl başkanını seçemiyor, atıyor yukarıdan. Milletvekili adayını hiç seçemiyor, sandığa burada oy kullandırıyor Ankara’da açıyor. Dolayısıyla kendi insanına, kendi delegesine ve kendi topluluğuna güvenmeyen, oligarşik bir yapısı olan, feodal bir yapısı olan bir parti, maalesef kendi kendini yönetemiyor, ama Türkiye’mizi, ülkemizi yönetmeye kalkıyor. Yönetti de ne oldu muhterem hemşehrilerim? Kırşehir’de aş, iş getirecek hiçbir yatırımları olmadı. Memleketi bölünmenin eşiğine getirdiler. İşte 17 Aralık, 25 Aralık operasyonunu hatırlayın. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir temizleme operasyonu olmadı. Ülkemizin geldiği son durum bu.
“Milliyetçi Hareket Partisi’nde ilçe başkanları yarışır, il başkanları yarışır, belediye başkanları yarışır ve milletvekili aday adayları yarışır. Ülkücü irade ve Kırşehir halkı en güzelini yapar diyoruz ve Genel Merkezimiz de, teşkilat olarak biz de Kırşehir halkına güveniyoruz. Sizler için elimizden geleni yaptık. Adaylarımızı seçtik, şimdi karşınızdayız. Hepinizden destek bekliyoruz. Saygılar sunuyorum.”YORUMLAR

Toplam 3 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

Aziz Turk milleti 7 Haziran secimlerin de rusvet, yolsuzluk ve hirsizlik yaparak kul ve yetim hakkini besmeleyle goturen, eli sehit kanli teror orgutuyle muzakere yuruten ve tavizler veren, masa basin da kutsal vatan topraklarini satan AK haramiler den hesap soracak ve siyaset mezarligina gomecektir.

10.04.2015, 13:12
MUSTAFA CAVDAR

HAYDI KIRSEHIR GOSTER KENDINI,
AK HARAMILERI SIYASET MEZARLIGINA GOMUVER ve MHP’ yi de IKTIDARA TASIYIVER.
MILLI DEVLET GUCLU IKTIDAR MHP ILE GERCEKLESECEKTIR!
HAK, HUKUK ADALET ve BEREKET, MILLIYETCI HAREKET!

10.04.2015, 13:16
MUSTAFA SIRMATAŞ

Aday adaylığı süresince fırtınalar koparanlar listede kalanlar dahil uykuya daldı.Şu bir gerçek 1.sıradayım edasıyla yatanlar adaylarını müthiş bir kalabalıkla bağrına basanların karşısında ancak rüyada vekil olur.Çalışmak Çalışmak ….

10.04.2015, 16:34

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .