MHP İl Başkanı Arif Ekici iddialı konuştu: “Kırşehir’de 2-0 yapacağız”

MHP İl Başkanı Arif Ekici iddialı konuştu: “Kırşehir’de 2-0 yapacağız”

29.04.2015

7 HAZİRAN seçimlerine iddialı hazırlanan MHP Kırşehir’de açılış, miting ve toplantılarına yoğunluk verdi. Seçim çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren MHP Kırşehir İl BaşkanıArif Ekici, Türk-İslam mührünü dünyaya vurmanın bir basamağı olan mitinglerinin ikincisini 2-0 için 23 Mayıs’ta yapacaklarını ve bu mitinge genel başkanları Devlet Bahçeli’nin de katılacağını söyledi. Kırşehir’de her kesimin teveccühüne mazhar olan milletvekili adayları […]

7 HAZİRAN seçimlerine iddialı hazırlanan MHP Kırşehir’de açılış, miting ve toplantılarına yoğunluk verdi.
Seçim çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren MHP Kırşehir İl BaşkanıArif Ekici, Türk-İslam mührünü dünyaya vurmanın bir basamağı olan mitinglerinin ikincisini 2-0 için 23 Mayıs’ta yapacaklarını ve bu mitinge genel başkanları Devlet Bahçeli’nin de katılacağını söyledi.
Kırşehir’de her kesimin teveccühüne mazhar olan milletvekili adayları Prof. Dr. Yıldırım Türk ile Vali Mustafa Erkal’ı 7 Haziran’da seçerek Meclis’e göndereceklerini ve iktidar olacaklarını kaydeden Arif Ekici, “Allah’a hamdolsun ki toplantılar, açılışlar, mitingler, anketler 7 Haziran’daki bayramın habercisidir. Halkımızın adaylarımıza olan sevgisi ve inancı her karede o güzel tebessümlerinde belli oluyor. Başarıya giden bu yolun hizmetkarları bir tarafta dürüst, ilkeli, devlet adamı, inşallah genel başkanımızın takdiriyle geleceğin İçişleri Bakanı, Kaman’ın evladı Mustafa Erkal Bey; bir tarafta hastalarımıza şifa, dertlerimize deva, Kırşehir’in altın evladı Yıldırım Türk Bey. Her kesimden insanın teveccühüne mazhar olan bu hizmet erlerini vekilimiz yapmak için 7 Haziran’a kadar çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Hak Teala’nın izniyle başaracağız, başaracağız, başaracağız” dedi.YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

T.C.D’ NIN, VATANININ ve MILLETININ BEKASININ TEMINATI MHP ‘ dir.
Bu gun Turkiye’ yi idare edenlerin milli irade diye yutturmaya calistiklari sey gida ve komur yardimlari ve sandik hileleriyle calinan oylarin toplamidir. Tuyu bitmemis kul ve yetim haklarini besmeleyle goturen ve devletin hazinesini yolsuzluklarla soyan bir zihniyet ne musluman ne de Turk olabilir. Osmanli donemin de toplama devsirme hainlerdir. Osmanliyi nasil icten cokertip yok ettiyseler bu gun ayni plani ve tuzagi buyuk onder M. K. Ataturk’ un kurup bizlere emanet ettigi T. C. D.’ ni de yok etmek icin uyguluyorlar.
Aziz Turk milleti 7 Haziran secimlerin de bunlarin hesabini soracaktir. Firavun ve Nemrut donemlerine ozenen yezid AK haramileri siyaset mezarligina gomecektir.
MHP’ nin tek basina iktidar yuruyusunu kimse engelleyemiyecektir.
Hak. hukuk, adalet, milliyetci hareket!
TANRI DAGI KADAR TURK, HIRA DAGI KADAR MUSLUMANIZ!
NE MUTLU TURKUM DIYENE!
NE MUTLU ATATURK’ CUYUM DIYEBILENLERE!!!

30.04.2015, 5:41

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .