MHP Genel Başkanı Bahçeli Kırşehirlileri kabul etti

MHP Genel Başkanı Bahçeli Kırşehirlileri kabul etti

02.03.2015

Kırşehirliler Vakfı Başkanı Bekir Onan’dan Bahçeli’ye ziyaret MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kırşehirlileri kabul etti . Kırşehirliler Vakfı Başkanı Bekir Onan başkanlığındaki bir heyet, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Vakıf Başkanı Bekir Onan, Başkan Yardımcısı Zülfikar Altay, Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz, Genel Sekreter Mehmet Altıparmak, Yönetim Kurul Üyeleri Tuncay Tekay, Coşkun Aşkun, Gürbüz […]

Kırşehirliler Vakfı Başkanı Bekir Onan’dan Bahçeli’ye ziyaret MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kırşehirlileri kabul etti .

Kırşehirliler Vakfı Başkanı Bekir Onan başkanlığındaki bir heyet, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.
Vakıf Başkanı Bekir Onan, Başkan Yardımcısı Zülfikar Altay, Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz, Genel Sekreter Mehmet Altıparmak, Yönetim Kurul Üyeleri Tuncay Tekay, Coşkun Aşkun, Gürbüz Kaya, Fevzi Ünal, Denetim Kurul Üyesi Kemal Doğan, Murat Çalışkan, Gençlik Kolları Başkanı Tayfun Bayraktar, hemşerilerimiz Fuat Yıldırım, Filiz Koca ve gençlik kollarından oluşan bir heyet, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

mhp-genel-baskani-bahceli copy
Vakıf Başkanı Bekir Onan öncelikle MHP Kadın Kolları’nın başına getirilen ve aynı zamanda hemşerimiz olan Eczacı Nevin Taşlıçay’ın göreve getirilmesi nedeni ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür etti. Ayrıca Vakıf çalışmaları hakkında bilgi veren Bekir Onan, yaklaşan genel seçimlerde Ankara’da yaşayan Kırşehirlinin yoğun olması nedeni ile 1.ve 2. Bölge’de birer Kırşehirli Milletvekili adayına yer vermesi için görüşlerini iletti.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de, Vakfın ziyareti nedeni ile memnuniyetini belirtirken “Kırşehir ve Kırşehirli seçmenlerimiz MHP’ye her zaman desteklerini esirgememişi ve partimize belediye başkanlıkları ve milletvekillikleri kazandırmıştır. Yaklaşan seçimler ülkemiz için çok önem arz etmekte ve sizlerin taleplerinizi de değerlendireceğiz” diyerek seçimlerde destek istemiştir.YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

MHP Turk devletinin ve milletinin bolunmez butunlugunun ve bekasinin teminatidir.
Milli devlet, guclu iktidar MHP ile gerceklesecektir.

03.03.2015, 0:38

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .