MHP Belediye Başkan adayı Onur Köksal: “1 Nisan sabahı güzel olacak”

MHP Belediye Başkan adayı Onur Köksal: “1 Nisan sabahı güzel olacak”

21.02.2019

Kurum ziyaretlerine devam eden Kırşehir MHP Belediye Başkanı Doç. Dr. Onur Köksal Sosyal Güvenlik Kurumu yönetici ve çalışanlarıyla bir araya geldi. Onur Köksal, 1 Nisan sabahı Kırşehirimizin güzel bir güne uyanacağını ve belediye başkanlığı süresince devletimizin bütün kurumlarıyla işbirliği içerisinde şehrimizi geliştireceklerini söyledi. Köksal, ayrıca kurumlarımızla istişare kültürünü geliştirerek, “Ben yaptım oldu” düşüncesinde olmayacağını ifade […]

Kurum ziyaretlerine devam eden Kırşehir MHP Belediye Başkanı Doç. Dr. Onur Köksal Sosyal Güvenlik Kurumu yönetici ve çalışanlarıyla bir araya geldi.
Onur Köksal, 1 Nisan sabahı Kırşehirimizin güzel bir güne uyanacağını ve belediye başkanlığı süresince devletimizin bütün kurumlarıyla işbirliği içerisinde şehrimizi geliştireceklerini söyledi. Köksal, ayrıca kurumlarımızla istişare kültürünü geliştirerek, “Ben yaptım oldu” düşüncesinde olmayacağını ifade etti.
ESNAF ZİYARETLERİ
Esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam eden MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal; projelerle oluşacak 20 bin istihdamın ticari hayatı canlandıracağını ve ekonomiyi rahatlayacağını vurguladı.
Ahi esnafının her zaman yanında olacağını ve bu şehri birlikte yöneteceklerini, görmüş olduğu ilgiden ve almış olduğu destek sözünden mutlu olan Köksal, “1 Nisan sabahı güzel olacak” dedi.

Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, şehrimizde eğitim öğretim hizmetleri veren Çözüm Temel Lisesini de ziyaret etti ve geleceğimizin teminatı gençlerimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerimizden şehrin emanetini istedi.
Gördüğü ilgi ve alakadan güç alan Köksal, bir eğitimci olarak, eğitimcilere daima destek olacağına söz verdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .