MHP adayı Köksal’dan AK Parti Seçim Bürosu’na ziyaret

MHP adayı Köksal’dan AK Parti Seçim Bürosu’na ziyaret

22.02.2019

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Heyeti yürüttükleri seçim çalışmaları çerçevesinde AK Parti Seçim Bürosunu ziyaret ederek, başarılar diledi. MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal ve beraberindeki heyet; AK Parti seçim bürosunu ziyaret ederek, devletin bekası, ülkenin geleceği ve toplumsal barışın temini için oluşturulan Cumhur İttifakına bağlılık mesajı vererek başarı dileklerini […]

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Heyeti yürüttükleri seçim çalışmaları çerçevesinde AK Parti Seçim Bürosunu ziyaret ederek, başarılar diledi.
MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal ve beraberindeki heyet; AK Parti seçim bürosunu ziyaret ederek, devletin bekası, ülkenin geleceği ve toplumsal barışın temini için oluşturulan Cumhur İttifakına bağlılık mesajı vererek başarı dileklerini iletti.
ÖZÜ GÜLMEYENİN YÜZÜ GÜLER Mİ?
“Kalpten kalbe giden bir yol vardır, görünmez” diyen Büyük Usta Neşet Ertaş’tan aldığı ilhamla kalplere dokunmayı ilke edinen MHP Belediye Başkan Adayı Doç.Dr Onur Köksal; güler yüzü ve samimiyetiyle gönüllerde taht kurdu.
Hoşgörü iklimini yaratmak için var gücüyle çalışan Köksal, hemşehrilerinin güvenini ve teveccühünü kazandı.
Uzun yıllar eğitim camiasında hizmet veren, akademik alanda dünya çapında başarılara imza atan Köksal; şimdi de kendini memleketine adadı.
7’den 77’ye muhabbetle yaklaşan Köksal, başkanlık yarışının en büyük adayı olarak görülmeye başlamasından duyduğu mutluluğu dile getiriyor. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .