MHP ADAY ADAYLARINI TANITTI

MHP ADAY ADAYLARINI TANITTI

14.05.2018

  Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanlığı 24 Haziran’da yapılacak 27. dönem Milletvekili aday adaylarını düzenlediği bir toplantı ile kamuoyuna tanıttı. Pazar günü Şehitlikte başlayan program, partililer ve aday adaylarının şehit kabirlerinde Kur’an-ı Kerim ve dualar okunmasının ardından, şehit annesine ve kadınlara çiçek dağıtılarak Anneler gününün kutlanmasıyla devam etti. Parti İl binasında devam eden bölümde […]

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanlığı 24 Haziran’da yapılacak 27. dönem Milletvekili aday adaylarını düzenlediği bir toplantı ile kamuoyuna tanıttı.
Pazar günü Şehitlikte başlayan program, partililer ve aday adaylarının şehit kabirlerinde Kur’an-ı Kerim ve dualar okunmasının ardından, şehit annesine ve kadınlara çiçek dağıtılarak Anneler gününün kutlanmasıyla devam etti.
Parti İl binasında devam eden bölümde ise MHP İl Başkanı Arif Kılıç Milletvekili aday adaylarını tanıttı.
24 Haziran seçimlerinde MHP’den milletvekili aday adaylarının Avukat Ali Aydın Akpınar, inşaat mühendisi Şifa Talu, Mimar Semih Yerlikaya, siyaset bilimcisi Oğuz Sulusaray olduğunu açıklayan Arif Kılıç, bütün aday adaylarına başarılar diledi.
Toplantıda daha sonra MHP’den milletvekili aday adayı olan Avukat Ali Aydın Akpınar, inşaat mühendisi Şifa Talu, Mimar Semih Yerlikaya, siyaset bilimcisi Oğuz Sulusaray kendilerini tanıttılar ve MHP’den neden aday adayı olduklarını anlattılar. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .