Merve ile Mesut görkemli bir düğünle dünya evine girdi

Merve ile Mesut görkemli bir düğünle dünya evine girdi

11.09.2018

Şehrimizde 30 yıldan fazla inşaat sektöründe faaliyet gösteren Dulkadiroğlu İnşaat malzemeleri Ticaret Limited Şirketi sahiplerinden Ramazan ve Hacer Dulkadir’in kızları Avukat Merve Dulkadir ile Bursa’da yine inşaat sektöründe faaliyet gösteren Mehmet ve Melek Aydın’ın oğulları Mekatronik Mühendisi Mesut Aydın görkemli bir düğünle dünya evine girdi. 9 Eylül 2018 Pazar günü Grand Hotel Terme’de dillere destan […]

Şehrimizde 30 yıldan fazla inşaat sektöründe faaliyet gösteren Dulkadiroğlu İnşaat malzemeleri Ticaret Limited Şirketi sahiplerinden Ramazan ve Hacer Dulkadir’in kızları Avukat Merve Dulkadir ile Bursa’da yine inşaat sektöründe faaliyet gösteren Mehmet ve Melek Aydın’ın oğulları Mekatronik Mühendisi Mesut Aydın görkemli bir düğünle dünya evine girdi.
9 Eylül 2018 Pazar günü Grand Hotel Terme’de dillere destan bir organizasyonla gerçekleştirilen düğüne Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Belediye Başkan Vekili Emre Şahinci başta olmak üzere siyasi partilerin başkan ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, inşaat sektörünün ileri gelen müteahhit ve firma sahipleri ile yüzlerce seçkin davetli topluluğu katıldı.
İstanbul’da Avukat olarak görev yapan Merve ile Mekatronik Mühendisi Mesut Aydın’ın ikinci düğünleri 14 Eylül Cuma günü Bursa’da gerçekleştirilecek.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Merve-Mesut Aydın çiftine ömür boyu mutluluklar dilerken, Dulkadir ve Aydın ailelerini tebrik ederiz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .