Mehmet Dulkadir vefat etti

Mehmet Dulkadir vefat etti

20.03.2019

Şehrimizde uzun yıllardır oğulları Battal ve Ramazan Dulkadir ile birlikte inşaat sektöründe Kırşehir halkına hizmet veren emekli imam Mehmet Dulkadir vefat etti. Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören yedi çocuk babası Mehmet Dulkadir, önceki gün Kayseri’deki özel bir hastanede 90 yaşında hayata gözlerini yumdu. Mehmet Dulkadir’in cenazesi bugün Ahi Evran Camii’nde kılınacak öğle namazının ardından […]

Şehrimizde uzun yıllardır oğulları Battal ve Ramazan Dulkadir ile birlikte inşaat sektöründe Kırşehir halkına hizmet veren emekli imam Mehmet Dulkadir vefat etti.
Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören yedi çocuk babası Mehmet Dulkadir, önceki gün Kayseri’deki özel bir hastanede 90 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Mehmet Dulkadir’in cenazesi bugün Ahi Evran Camii’nde kılınacak öğle namazının ardından Aşıkpaşa Mezarlığı’nda toprağa verilecek.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, oğulları Battal ve Ramazan Dulkadir başta olmak üzere ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Hasan Altınordu

Allah rahmet etsin.Yıllar önceye dayanır tanışıklığımız.Yenice mahalle girişindeki işyerlerinden çok alısveriş yaptım.Mekanı cennet olsun.Ailesine ve Battal a başsağlığı ve sabırlar dilerim.

21.03.2019, 10:51

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .