MEDAŞ Kırşehir’de Elektrik Mühendisleri ve Elektrikçilerle ile buluştu

MEDAŞ Kırşehir’de Elektrik Mühendisleri ve Elektrikçilerle ile buluştu

26.09.2017

MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.) uygulamada yaşanan sorunları dinlemek ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Kırşehir’de kahvaltılı toplantı düzenlendi. Toplantıya MEDAŞ’tan Genel Müdür Erol Uçmazbaş, Genel Müdür Yardımcıları Eyüp Erduran ile Mustafa Başer ve MEDAŞ yetkilileri, Kırşehir Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Kenan Kerimoğlu ile Kırşehir’de çalışan elektrik mühendisleri ve elektrikçiler katıldı. MEDAŞ yetkililerinin proje onayı, […]

MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.) uygulamada yaşanan sorunları dinlemek ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Kırşehir’de kahvaltılı toplantı düzenlendi.
Toplantıya MEDAŞ’tan Genel Müdür Erol Uçmazbaş, Genel Müdür Yardımcıları Eyüp Erduran ile Mustafa Başer ve MEDAŞ yetkilileri, Kırşehir Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Kenan Kerimoğlu ile Kırşehir’de çalışan elektrik mühendisleri ve elektrikçiler katıldı.
MEDAŞ yetkililerinin proje onayı, enerji müsaadesi ve tesis kabulü konularında yaptığı sunumda, mevzuat değişiklikleri ile hizmet kalitesini arttırmak ve yaşanan sorunların iyileştirilmesi için yapılan çalışmalar paylaşıldı. Sonrasında sektör temsilcileri uygulamalar ile ilgili görüş ve önerilerini dile getirdiler.
MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, “Bu toplantının temel amacı, uygulamada yaşanan sorunları birebir işin sahiplerinden dinlemektir. İş ortağımız olarak gördüğümüz serbest elektrik mühendisleri ve elektrikçilerin sorunlarını çözmek asli görevlerimizden biridir. Toplantıya katılan tüm katılımcılara çok teşekkür ediyorum. Eğer ki, işimizi daha iyi hale getireceksek, bunu karşılıklı iletişim ile sağlayabiliriz. Bu toplantılarda sektör temsilcileri tarafından paylaşılan fikirler ve dile getirilen öneriler, bizim işimizi daha iyi yapmamız ve hizmet kalitesini daha da yukarı taşımamız için çok kıymetlidir” dedi.
Kırşehir Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Kenan Kerimoğlu da Kırşehir’deki elektrikçi esnafının TEDAŞ’la yaşadıkları bürokratik sıkıntıları dile getirdi. Her elektrikçiden, aboneden bir çok evrak istendiğini, bu evrakların sadeleştirilerek hizmetlerin süratli ve eksik yapılması gerektiğini ifade eden Başkan Kenan Kerimoğlu, sık sık programsız yaşanan elektrik kesintilerinin Kırşehir halkını ve esnafını mağdur ettiğini, kesintilerin önüne geçilmesi için yatırıma ağırlık verilmesini ve personel yetersizliğinin giderilmesini istedi.
Bunun üzerine MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmaz, Kırşehir’de yaşanan elektrik kesintilerinin en asgari düzeye indirilmesi için gerekli yatırımları yaptıklarını, zaman zaman yaşanan kesintilerin TEAŞ’tan kaynaklandığını ifade etti ve elektrikçi esnafının proje işlerinde karşılaştıkları bürokratik işlemlerinin azaltılması ve abone işlemleri sırasında istenen belge ve bilgilerin azaltılması noktasında gerekti kolayları yapmak için çalışma yapacaklarını söyledi,
MEDAŞ personelinin Kırşehir’deki yatırımların artırılması, elektrik kesintilerinin en az düzeye indirilmesi, hizmet politikalarında halkı incitmeden ve kaliteli yapılmasının asıl hedef olduğunu, personelinin halka hassas davrandığını, vatandaşın güvenli bir ortamda elektrik hizmeti almaları için bütün imkanları kullandıklarını sözlerine ekledi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .