MEDAŞ bu yıl Kırşehir’de 17 milyon liralık yatırım yapacak

MEDAŞ bu yıl Kırşehir’de 17 milyon liralık yatırım yapacak

13.04.2019

Geçtiğimiz Pazartesi günü Vali İbrahim Akın başkanlığında 2019 yılının ikinci Koordinasyon Kurulu Toplantısına katılan MEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Erduran ve Kırşehir İşletme Müdürü Mustafa Çağrı Baysal MEDAŞ’ın Kırşehir’de yaptıkları çalışmaları ve projeleri hakkında kurul üyelerini bilgilendirdiler. MEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Erduran ve Kırşehir İşletme Müdürü Mustafa Çağrı Baysal Koordinasyon Kurulu’nda Kırşehir’de yapılan çalışmalar […]

Geçtiğimiz Pazartesi günü Vali İbrahim Akın başkanlığında 2019 yılının ikinci Koordinasyon Kurulu Toplantısına katılan MEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Erduran ve Kırşehir İşletme Müdürü Mustafa Çağrı Baysal MEDAŞ’ın Kırşehir’de yaptıkları çalışmaları ve projeleri hakkında kurul üyelerini bilgilendirdiler.
MEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Erduran ve Kırşehir İşletme Müdürü Mustafa Çağrı Baysal Koordinasyon Kurulu’nda Kırşehir’de yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verirken, 2019 yılı içinde 23 proje için 17 milyon 74 bin 318 liralık harcama yapacaklarını bildirdiler.
MEDAŞ yetkililerinin verdiği bilgiye göre, yapılacak yatırmalar içerisinde şehrimiz Yenice Mahallesi, Atatürk Bulvarı ve 27 Evler Caddesinde hatların yeraltına alınması için 2 milyon 303 bin 149 lira, Kortulu-Yeşilli köyleri arasında enerji nakil hattı için 1 milyon 398 bin lira, Terziali enerji nakil hattı yenileme için 1 milyon 682 bin lira, Aşağı Hacıahmetli enerji nakil hattı için 1 milyon 300 bin lira, Güneykent TOKİ aydınlatma İÇİN 200 bin lira yatırım yapılacak.
Ayrıca Kırşehir’de devam eden küçük ek tesisler için 2 milyon 800 bin, Kaman’da 1 milyon 166 bin, Çiçekdağı’nda da 1 milyon 225bin liralık çalışma yapılacak.
Kırşehir’de 17 milyon 74 bin liralık yatırım içerisinde bazı köylerde enerji nakil hattı, yeni trafo yapımları, tarımsal enerji nakil hatları gibi çalışmalarında yapılacağı açıklandı. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .