MARTIN SONU BAHAR

MARTIN SONU BAHAR

08.01.2019

MARTIN SONU BAHAR CHP Kırşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu: “KIRŞEHİR’İ KIRŞEHİR’DE YAŞAYANLARLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ!” “Martın Sonu Bahar” sloganı ile yola çıkan ve seçmenlerle buluşmaya yoğunluk veren CHP Kırşehir Belediye Başkan Aday Selahattin Ekicioğlu görüştüğü tüm hemşehrileriyle, tüm sivil toplum kuruluşlarıyla, tüm oda, sendika ve derneklerle Kırşehir için hep birlikte, ortak aklı da kullanarak birlikte […]

MARTIN SONU BAHAR

CHP Kırşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu:

“KIRŞEHİR’İ KIRŞEHİR’DE YAŞAYANLARLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ!”

“Martın Sonu Bahar” sloganı ile yola çıkan ve seçmenlerle buluşmaya yoğunluk veren CHP Kırşehir Belediye Başkan Aday Selahattin Ekicioğlu görüştüğü tüm hemşehrileriyle, tüm sivil toplum kuruluşlarıyla, tüm oda, sendika ve derneklerle Kırşehir için hep birlikte, ortak aklı da kullanarak birlikte hareket etmenin önemini vurguluyor.
Görüşme ve ziyaretlerinde yoğun katılım ve destekle karşılaşan Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, yüklenmiş oldukları sorumluluğun bilincinde olduklarının altını çizerek artık Kırşehir’in her alanda daha ileri noktalara taşınması vaktinin geldiğini ve bunu da Kırşehir’de yaşayan tüm kesimlerle birlikte başaracaklarını dile getirdi.
31 Mart 2019 seçimlerinde Kırşehir halkının oylarıyla Belediye Başkanı seçilmesi halinde hep birlikte Kırşehir’i yöneteceklerini ifade eden Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu şehrin sorunlarının tespiti noktasında tüm parti örgütü ve proje ekiplerinin sahada olduğunu dile getirerek önümüzdeki günlerde projelerini de sırasıyla kamuoyuyla paylaşacaklarını söyledi.
Şehrin geleceği ve halkımızın mutluluğu için çalışacaklarına söz veren Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu bu şehirde yaşanan herkesin şehrimizin gelişimi noktasında sorumluluğu olduğunu belirterek, Kırşehir’de yaşayan güzel insanlara, gençlere, kadınlara, gülen yüzlü çocuklara herkese ama herkese daha yaşanılır bir Kırşehir sözü verdi.
Kırşehir’in etkin, planlı ve ekonomik gelişimini hızlandıracak projelere ihtiyacı olduğunu belirten Ekicioğlu, çok farklı alanlarda çok sayıda vatandaşın, gencin proje ekibine kendi isteklerince dahil olduklarını belirterek yaşanabilir yarınlara hazırlandıkları müjdesini verdi.
Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu “Kırşehir için umudu birlikte ekeceğiz” diyerek 31 Mart 2019 seçimlerinde bu umudun yeşerdiğini ve geliştiğini hep birlikte göreceklerinin altını çizdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .