Marketten hırsızlık güvenlik kamerasına yansıdı

Marketten hırsızlık güvenlik kamerasına yansıdı

25.07.2017

Kırşehir’de soda alma bahanesiyle girdikleri marketin kasasından 2 bin lira çaldıkları ileri sürülen 2 zanlı yakalandı

Kırşehir’de bir marketten 2 bin lira çaldıkları iddia edilen 2 hırsızlık zanlısı, güvenlik kamerası görüntülerinden tespit edilerek yakalandı.
Medrese Mahallesi’ndeki bir markete gelen 2 kişi, market sahibinden bir kasa soda istedi. İş yeri sahibinin marketin arkasındaki depoya gitmesinden faydalanan şüpheliler, kasada bulunan 2 bin lirayı alarak kayıplara karıştı.
Soda kolisini getirdiğinde şüphelilerin gittiğini gören market sahibi G.Ş., kasadaki 2 bin liranın çalındığını anlayınca polise ihbarda bulundu.
Ekipler, MOBESE ve güvenlik kamerası görüntülerinden iş yerine gelen iki kişinin R.A. (17) ve M.C.Ş. (16) olduğunu tespit etti.
Zanlılar, Ahi Evran Mahallesi’ndeki bir parkta yakalandı.
Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilerek sorgulanan zanlıların üzerinde marketten aldıkları değerlendirilen bir miktar para çıktı. Şüphelilerin aldıkları paranın bir kısmını harcadıkları, geri kalanını da üzerlerinde sakladıkları belirlendi.
Şüphelilerin yapılan sorgularında Aşıkpaşa Mahallesi’ndeki zirai ürünler satan bir dükkandan da bin 100 lira aldıkları da tespit edildi.
R.A. ve M.C.Ş., Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edildi.
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .