Madeni İşler Odası Başkanı Şahinoğlu’nun acı günü

Madeni İşler Odası Başkanı Şahinoğlu’nun acı günü

19.10.2018

Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu’nun annesi Gülsüm Şahinoğlu yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etti. Ömer Şahinoğlu’nun eşi olan ve bir süredir ilik kanseri tedavisi gören beş çocuk annesi Gülsüm Şahinoğlu dün sabah saatlerinde tedavi gördüğü Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayata gözlerini yumdu. Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman […]

Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu’nun annesi Gülsüm Şahinoğlu yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etti.
Ömer Şahinoğlu’nun eşi olan ve bir süredir ilik kanseri tedavisi gören beş çocuk annesi Gülsüm Şahinoğlu dün sabah saatlerinde tedavi gördüğü Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayata gözlerini yumdu.
Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu’nun da annesi olan Gülsüm Şahinoğlu’nun cenazesi dün Cacabey Camiinde kılınan Cuma namazının ardından Aşıkpaşa Mezarlığında toprağa verildi.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .