“Ligin en iyi futbol oynayan takımlarından biri olacağız”

“Ligin en iyi futbol oynayan takımlarından biri olacağız”

14.09.2017

BÖLGESEL Amatör Ligi’ndeki tek temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’da zorlu Türk Metal Kırıkkalespor maçı hazırlıkları devam ediyor. Sezonun ilk antrenmanı sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Gökhan Kaynak, yeni sezon başta bize olmak üzere tüm takımlara hayırlı olsun. İnşallah iyi bir sezon geçiririz ifadesini kullandı. İyi bir hazırlık dönemi geçireceklerinin altını çizen Gökhan Kaynak, “Sezon hazırlıklarına tam […]

BÖLGESEL Amatör Ligi’ndeki tek temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’da zorlu Türk Metal Kırıkkalespor maçı hazırlıkları devam ediyor.
Sezonun ilk antrenmanı sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Gökhan Kaynak, yeni sezon başta bize olmak üzere tüm takımlara hayırlı olsun. İnşallah iyi bir sezon geçiririz ifadesini kullandı.
İyi bir hazırlık dönemi geçireceklerinin altını çizen Gökhan Kaynak, “Sezon hazırlıklarına tam gaz devam ediyoruz Gerçekten bizleri oldukça zorlu bir maraton bekliyor. Şampiyon oluruz veya olamayız fakat herkes şunu iyi bilsin bu ligde ses getiren bir takım olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Şuan için çok iyi bir ortam ve çok iyi bir hava var. Yani bir nevi kamp yapabileceğimiz bir ortam var. Amacımız geçtiğimiz sezonun üzerine koyarak daha başarılı bir sezon geçirmek” dedi.
Kamp çalışmalarını değerlendirerek açıklamasına başlayan Kaynak, “Öncelikle yeni sezon hepimize hayırlı olsun. İnşallah sakatlık, kaza-bela yaşamadan iyi bir sezon geçiririz. Bir haftalık süre boyunca burada sabah ve akşam olmak üzere çift antrenmanlar yaparak ilk etap kamp çalışmalarımıza tam gaz devam edeceğiz. Şuan için Kırşehir’in havası kamp yapan takımlar için çok uygun bir hava. Şartlar gayet uygun ve yazın sıcağı olmasına rağmen akşamüzeri antrenman yaptığımızdan dolayı uzak bir ortamda gayet iyi bir kamp yapıyoruz. Sezon başı kampları biraz sıkıcı olabiliyor. Ama sezona güçlü bir şekilde başlamak için bu tarz durumlardan geçmek zorundayız. Antrenmanlarımız yoğun bir şekilde, çok sıkılmadan ve neşe içerisinde devam ediyor. Ufak-tefek yorgunluklarımız var. Ama onun dışında her şey mükemmel diyebilirim” diye konuştu.
Geçen sezonu 8.sırada bitirdiklerini söyleyen Adanalı teknik adam, “Geçen sene Kırşehirspor adı altında ligi 8.sırada bitirdiğimizi görüyorum. Çok acıklı bir tablo gerçekten. Bizler artık bu dakikadan sonra elimizdeki kadroda en iyi verimi alabilmek için gece gündüz çalışacağız. Geçen sene Kırşehirspor çok güçlü takımlarla başa baş mücadele etti. Yine aynı senaryo devam edeceğini düşünüyorum. Sonuçta geçen sene çok basit hatalar sonucunca ligi hak etmediği yerde tamamla. Ama her şeye rağmen geride kalan o kara günlerin ardından bu sene çok farklı olacak. Futbolda dün yok, her zaman bugün var. O yüzden dünde kalan başarılarımızı unutmadan bugünü düşünmeliyiz. Bundan sonra neler yapabiliriz. Ona bakmalıyız. Bu sene lig, Türkiye kupası olmak üzere 2 kulvarda mücadele edeceğiz. Hedeflerimiz var. Bu nedenle takımın kadroda olan her oyuncuya ihtiyacı var. Bunun bilinciyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah geçen sene yakaladığımız başarıların üzerine koyarak daha da güzel bir sezon geçiririz” şeklinde görüş belirtti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .