“Lige galibiyetle başlamak istiyoruz”

“Lige galibiyetle başlamak istiyoruz”

21.09.2017

Yeşil-beyazlı ekibimizin teknik direktörü Gökhan Kaynak:
“Lige galibiyetle başlamak istiyoruz”

YENİ sezonun ilk maçında Pazar günü kendi sahasında Yeni Kırıkkalespor’u konuk ederek başlayacak olan Kırşehir Belediyespor’da tüm hesaplar galibiyet üzerine yapıldı.
Sezona galibiyetle başlamak istediklerini ve bu doğrultuda kendi sahasında taraftar desteğine ihtiyaçlarının olduğunu kaydeden Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Gökhan Kaynak, sezon sonunda takımın zirvede olacaklarına inançlarının tam olduğunu dile getirdi.
İlk maçların her zaman zor olduğu belirten yeşil-beyazlı teknik adam, “Hedefe oynayan yepyeni bir takım kurduk. Hedefimiz şampiyonluk. Bu yolda ilk sınavımızı Pazar günü Yeni Kırıkkalespor’a karşı vereceğiz. İlk maçlar her zaman zordur. Çünkü futbolcu yaklaşık 4 ay sonra resmi maç oynuyor. Sezon öncesinde yaptığımız hazırlık maçları bana ileriye dönük olumlu sinyaller verdi. Kendi adımıza çok umutlandık. Kamuoyu bakımından da aynı şekilde bizimle aynı kanaatte. İyi bir takım olduğumuza inanıyorum. İyi çalıştık. Bir araya gelen yeni bir grup ama arkadaşlar çok üst düzeydeler. Tabi ki futbol kaliteleri de önemli ama öncelik olarak kişilikleri önemli ve bizde kaliteli oyuncuları bir araya getirdik, takımın kaynaşması önemliydi. Bunu hazırlık maçlarında da gördük. Resmi maçlar konusunda da umutluyuz. Çok büyük konuşmak istemiyoruz ama resmi maçlar farklı oluyor. İlk maçlar farklı oluyor, istediğiniz oyunu tutturamıyorsunuz, işte o zaman seyirciye ihtiyacınız oluyor. Beş maç sonra falan takım oturmuş oluyor. Bu süreçte mümkün olduğunca çok puan alıp üst sıralarda olmak istiyoruz” şeklinde konuştu. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .