Liderlik hayırlı olsun

Liderlik hayırlı olsun

08.11.2018

Rakiplerimiz puan kaybedince aldığımız galibiyet daha da önem kazandı ve liderlik bizim oldu. Dileğimiz ele geçirdiğimiz zirveyi bir daha bırakmamaktır. Spor olarak zor da olsa yine kazanmasını bildik. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirebilsek bu kadar sıkıntı çekmeyiz. Bir de final paslarını iyi yapabilsek daha çok pozisyon üretebilir daha çok gol atabiliriz. 2-0 skoru yakalayınca daha rahat oynamamız […]

Rakiplerimiz puan kaybedince aldığımız galibiyet daha da önem kazandı ve liderlik bizim oldu. Dileğimiz ele geçirdiğimiz zirveyi bir daha bırakmamaktır.
Spor olarak zor da olsa yine kazanmasını bildik. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirebilsek bu kadar sıkıntı çekmeyiz.
Bir de final paslarını iyi yapabilsek daha çok pozisyon üretebilir daha çok gol atabiliriz.
2-0 skoru yakalayınca daha rahat oynamamız gerekirken, biz tam tersi sahamıza kapanıp skoru koruyalım derken pozisyon yiyoruz.
İkinci yarıdaki düşüş yine vardı, gol geliyorum dedi ve geldi. Şansımız yine yaver gitti ve maçın sonlarında bir top direkten döndü. Derin bir nefes aldık. Yoksa zaman çok azalmıştı ve sıkıntı yaşardık.
Skor 2-1 iken fantezi pas yapmak lüks oluyor. Garanti pas yapıp pozisyonları harcamamalıyız. Çünkü skor riskli. 3-1, 4-1 gibi skorları yakalasak yapılan fantezi paslar başımızı ağrıtmaz.
Yine maçın sonlarında rakibin üst üste ikramlarını cömertçe harcadık. Bu tip pozisyonları arayacağımız maçlar yaşamayız inşallah.
Şampiyonluğu garanti etmek istiyorsak ara transferi iyi değerlendirmemiz gerekir diye düşünüyorum.
Ben bu maçın hakemi de beğenmedim. Maçı oynatmak güzelde çok net fauller çalmazsan başın ağrıyabilir.
Kızılcabölükspor maçında başarılar diliyorum.
Yolun açık olsun Kırşehir Belediyesporumuz…
***
Kırşehir’de uzun yıllar sağlık hizmeti veren, Fenerbahçeliler Derneği’ni kuran değerli arkadaşım Dr. Kemal Akışık’ı elim bir kaza sonucu kaybetmenin büyük üzüntüsü içindeyim. Akışık’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .