LANDINI, MODELLERİNİ KIRŞEHİR FUARI’NDA ÇİFTÇİLERLE BULUŞTURUYOR

LANDINI, MODELLERİNİ KIRŞEHİR FUARI’NDA ÇİFTÇİLERLE BULUŞTURUYOR

18.09.2018

Anadolu Motor ve İtalyan traktör üreticisi Argo Tractors’ün ortaklığı ile kurulan Anadolu Landini, 19 – 21 Eylül tarihleri arasında bayisi İkizler Motorlu Araçları ile Kırşehir’de düzenlenen 5. Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’ndaki standında Landini model traktörlerini çiftçilerin beğenisine sunacak. 50 – 80 beygir aralığındaki dört modelden oluşan Landini Globe serisinin dünyadaki tek üreticisi Anadolu Landini, […]

Anadolu Motor ve İtalyan traktör üreticisi Argo Tractors’ün ortaklığı ile kurulan Anadolu Landini, 19 – 21 Eylül tarihleri arasında bayisi İkizler Motorlu Araçları ile Kırşehir’de düzenlenen 5. Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’ndaki standında Landini model traktörlerini çiftçilerin beğenisine sunacak.
50 – 80 beygir aralığındaki dört modelden oluşan Landini Globe serisinin dünyadaki tek üreticisi Anadolu Landini, fuarda Powerfarm, 5H, 6C ve 7 serisi modellerini sergileyecek.
Anadolu Landini Satış Direktörü Belma Altın, Kırşehir 5. Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nda çiftçilerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “ Kırşehir’de Landini’nin üstün performanslı Powerfarm, 5H, 6C ve 7 serisi modellerini çiftçilerle buluşturacağız. Landini traktörleri düşük yakıt tüketimi ve sağlamlığı ile çiftçilerin beğenisini kazanan, dostlarına tavsiye edecekleri kadar memnun kalıp güven duydukları bir marka. Biz de Anadolu Landini olarak çiftçilerimizin satış ve satış sonrası hizmetleri ile güvenebileceği en yakın iş ortağıyız” dedi. Altın ayrıca “Kırşehirli çiftçilerimizi modellerimizi tanıtmak ve yakından incelemek üzere standımıza bekliyoruz” diye konuştu.
TARLA MODELLERİ BÜYÜK ÜRETİCİNİN VERİMİNİ ARTIRIYOR
Anadolu Landini, Kırşehir 5. Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nda ürün yelpazesinde bulunan; modern tasarımlı, teknolojide öncü ve güçlü performans sunan Powerfarm, 5H, 6C ve 7 serilerini sergileyecek. Powerfarm modelleri için 24 ileri 12 geri, 5H ve 6C modelleri için 36 ileri 12 geri Powershuttle – Powershift şanzımanları ve 7 serisi için de 40 ileri 40 geri Roboshift şanzımanı ile üstün çekiş özelliği ve yeni nesil motorlar ile düşük yakıt tüketimi sunuyor.
ANADOLU LANDİNİ HAKKINDA
Anadolu Landini Traktör Üretim ve Pazarlama A.Ş., 2017 yılında Anadolu Motor ve İtalyan Argo Tractors firmalarının ortaklığı ile kuruldu. Anadolu Motor; Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren, 50 yılı aşkın motor üretim ve pazarlama tecrübesiyle sektörün öncü firmalarındandır. Anadolu Motor, üretimini yaptığı Antor markalı motorların yanı sıra, üretim ve ithalatını gerçekleştirdiği çapa makineleri, motopomplar, benzinli ve dizel motorlu jeneratörleri kapsayan geniş ürün portföyünü Antrac markası ile sunarken Honda Güç Ürünleri, Honda Marine dıştan takma deniz motorları ve Lombardini dizel motorların da distribütörlüğünü sürdürmektedir.
Argo Group’a bağlı şirketlerden biri olan Argo Tractors, 134 yıllık traktör üretim deneyimine ve portföyündeki Landini, McCormick ve Valpadana markaları ile yıllık 22,000 birimi aşan traktör üretim kapasitesine sahiptir.
Dünyanın tarım ekipmanları alanında en önemli oyuncularından biri olan Argo Tractors, İtalya’da yer alan toplam 5 tesisinde üretim yapmaktadır. ARGE ve mühendislik bölümleri şirket merkezinde bulunan Argo Tractors, yüksek performanslı ve sağlam traktör üretimi için fabrikalarını ileri teknoloji ve kalite kontrol sistemiyle donatmıştır. Argo Tractors, bugün 35- 310 beygir aralığındaki traktörleriyle açık araziden meyve bahçelerine ve bağcılığa kadar çok geniş bir yelpazede tarım sektörüne katkı sağlamaktadır.
2012 yılından bu yana Landini traktörlerin Türkiye distribütörlüğü Anadolu Motor tarafından yürütülürken, 2017’deki ortaklık anlaşmasına istinaden traktör satış ve üretim faaliyetleri Anadolu Landini şirketine devredilmiştir.
Anadolu Landini, Globe serisinin 50-80 beygir gücü arasındaki dört farklı modelini sadece Türkiye’de, Şekerpınar tesisinde üreterek, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda satışa sunmaktadır. Portföyde bulunan diğer serilerin İtalya’dan ithalatına devam eden Anadolu Landini, bu serilerden Rex, Powerfarm ve 5H’ı 2019 yılının ilk çeyreğinde yerlileştirmeyi hedeflemektedir.
Çiftçilerin hayatını kolaylaştırmak ve verimliliği artırmak için performansı yüksek, güçlü ve kaliteli tarım makinelerini sunan Anadolu Landini, güçlenen bayi ve servis ağı ile Anadolu’nun her yerinde çiftçilerin yanında. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .