KYK’lı gençler Masa Tenisi Turnuvasında kıyasıya yarıştılar

KYK’lı gençler Masa Tenisi Turnuvasında kıyasıya yarıştılar

09.03.2018

KISA adı KYK olan Kredi ve Yurtlar Kurumu Kırşehir’deki yurtlarda kalan gençlerin serbest zamanlarını daha verimli geçirmelerini amaçlıyor. KYK Kırşehir İl Müdürlüğü, gençlerin spora ilgilerini arttırmak, birbirleriyle olan iletişimlerini ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla sosyal kültürel ve sportif faaliyetler düzenliyor. Bu kapsam da KYK Kırşehir İl Müdürlüğü salonunda düzenlenen yurtlar arası il içi masa […]

KISA adı KYK olan Kredi ve Yurtlar Kurumu Kırşehir’deki yurtlarda kalan gençlerin serbest zamanlarını daha verimli geçirmelerini amaçlıyor.
KYK Kırşehir İl Müdürlüğü, gençlerin spora ilgilerini arttırmak, birbirleriyle olan iletişimlerini ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla sosyal kültürel ve sportif faaliyetler düzenliyor. Bu kapsam da KYK Kırşehir İl Müdürlüğü salonunda düzenlenen yurtlar arası il içi masa tenisi turnuvasına KYK’lı gençlerden yoğun bir katılım gerçekleşti.
Turnuvaya kızlar kategorisinde 6 yurt 24 öğrencisi ile katılırken erkekler kategorisinde ise 4 yurt 16 öğrenci ile katılım gerçekleştirdi. Yurtların kıyasıya mücadele ettiği turnuvada yurt müdürleri ve görevli memurlar da takımlarını tezahüratlarıyla yalnız bırakmadılar.
Kardeşlik ve dostluk havasında gerçekleştirilen turnuvada öğrencilerin şampiyonluk mücadelesi göz doldurdu. Turnuva sonunda kızlarda Çiçekdağı Mecidiye Yurdu Öğrencilerinden Sereney Ergül, Türkan Üçpınar, Hande Sezer, Kırşehir Yurdu Öğrencileri Bilal Furkan Akyol, Ali Kestir, Ahmet Afşar başarılı olurken, ilimizi Masatenisi Turnuvası Türkiye Finali Grup maçlarında temsil etmeye hak kazandılar. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .