Kutluyorum Muzaffer Başkanı

Kutluyorum Muzaffer Başkanı

17.12.2018

Geçtiğimiz hafta aralarında Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin de olduğu AK Parti Belediye Başkanlarını açıklarken, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan sosyal medya hesabından Peygamber Efendimizin bir sözünü paylaşmış:             “Öyle bir zaman gelecek ki doğru söyleyenler yalanlanacak, yalancılar ise doğrulanacak, güvenilir kimseler hain sayılacak, hainlere güvenilecek.”  Hz. Muhammed (SAV)             İl Başkanı Muzaffer […]

Geçtiğimiz hafta aralarında Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin de olduğu AK Parti Belediye Başkanlarını açıklarken, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan sosyal medya hesabından Peygamber Efendimizin bir sözünü paylaşmış:

            “Öyle bir zaman gelecek ki doğru söyleyenler yalanlanacak, yalancılar ise doğrulanacak, güvenilir kimseler hain sayılacak, hainlere güvenilecek.”

 Hz. Muhammed (SAV)

            İl Başkanı Muzaffer Aslan’ın paylaştığı bu söze ben de katılıyorum.

            Ben yıllardır bu uğurda ne mücadeleler verdim. İyi ile kötüyü ayırt edemeyenler arasında neler çektim anlatamam. Günümüzde doğru söyleyenleri ne yazık ki dokuz köyden kovuyorlar.

            Eh ne yapalım? Yani görmeyelim, duymayalım, yazmayalım, gerçekleri, sadece doğruları söylemeyelim mi?

            Günümüzde ne yazık ki bunları yapanlara şaşı bakılıyor, yalancı, sahtekârlar baş tacı ediliyor. Hangi parti iktidara gelirse yalancılar, sahtekârlar, yalakalar, yağcılar, ibrikçiler, peşkirciler, cazgırlar bu partilerin kapısında gerdan kırıp, adeta nöbet tutuyor, ihale peşinde koşarak her yolu kendilerine mubah sayıyorlar.

            Ama ben Allah rızası için sadece doğruları yazmaya devam edeceğim.

            Kutluyorum seni Muzaffer Başkan.

            *ŞEVKET GÜNER

 

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .