Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası sona erdi

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası sona erdi

31.10.2017

AİLE ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Çocuk Destek Hizmetleri (ÇOTEM) bağlı 6 takımın katılımıyla gerçekleştirilen Kurumlar arası voleybolda heyecan fırtınası Cuma günü oynanan maçlarla sona erdi.
Final maçında güçlü rakibi Huzur Evini 2-0’lık skorla yenen Sevgi Evleri şampiyonluğunu ilan etti.

SALON: Aşıkpaşa Spor Salonu/Kırşehir
HAKEM: Mevlüt Sönmez***
SAYI HAKEMİ: Funda Erkal***
SEVGİ EVLERİ: Abdurrahim Yiğit***, Gökhan Çapar***, Yüksel Erol***, Sami Dağıstan***, Pınar Tekedereli***, Serpil Şahin***, Sevda Akbal***
TAKIM SORUMLUSU: Kezban Çapar
HUZUR EVİ: Yalçın Akbaş**, Adalet Dağıstan**, Murat Polat**, Cevat Umucu**, Hüseyin Demir**, Levent Kantar**
TAKIM SORUMLUSU: Adalet Dağıstan
SETLER: 25-13, 25-23 (Sevgi Evleri)
MAÇ SONUCU: 2-0 (Sevgi Evleri)

Cuma günü Aşıkpaşa Spor Salonunda oynanan ve Voleybol İl Temsilcisi Mevlüt Sönmez’in yönettiği maça etkili başlayan Sevgi Evleri ilk teknik molaya 8-3 önde girdi.
İlk teknik molanın vermiş olduğu moralle rakibi karşısında etkili oyununu sürdüren mavi-beyazlılar, ilk seti 25-13 kazanarak 1-0 öne geçti.
Mücadelenin ikinci setinde de oyun başa baş mücadele şeklinde geçerken, Sevgi Evleri 25-23 kazanarak durumu 2-0 yaptı.
Bu sonucun ardından mücadelenden 2-0’lık skorla galip ayrılan Sevgi Evleri Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Çocuk Destek Hizmetleri tarafından düzenlenen Voleybolda şampiyonluğunu ilan etti.
Şampiyon olan Sevgi Evlerine kupasını Çocuk Destek Hizmetleri (ÇOTEM) Müdür Yardımcısı Yeşim Öğütçü verirken, ikinci olan Huzur evinde kupasını ise Kırşehir Voleybol İl Temsilcisi ve karşılaşmanın hakemi olan Mevlüt Sönmez verdi.
Kupa törenin ardından dereceye giren takımlar idareciler ve kurum müdürleri karşılaşmanın oynandığı Aşıkpaşa Spor Salonu’nda günün anısına toplu fotoğraf çekindiler.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .