Kurancılı Sanatevi, Kırşehir 2. Kitap Günlerinde

Kurancılı Sanatevi, Kırşehir 2. Kitap Günlerinde

15.09.2017

KIRŞEHİR Belediyesi tarafından Ahilik Haftası’nda bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Kitap Fuarı’nda Kurancılı Sanaevi de yer alacak. Kırşehir Belediyesi’nin organizesi ve Halkbank’ın sponsorluğunda Kırşehir’de Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında 18-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan düzenlenecek 2. Kitap Günleri’ne Kaman ilçesinin tek belediyelik köyü Kurancılı’da çalışmalarını yürüten Kurancılı Sanatevi Dernek Başkanı Gazi Baran’ın İnsancıl Yayınlarından çıkan […]

KIRŞEHİR Belediyesi tarafından Ahilik Haftası’nda bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Kitap Fuarı’nda Kurancılı Sanaevi de yer alacak.

Kırşehir Belediyesi’nin organizesi ve Halkbank’ın sponsorluğunda Kırşehir’de Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında 18-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan düzenlenecek 2. Kitap Günleri’ne Kaman ilçesinin tek belediyelik köyü Kurancılı’da çalışmalarını yürüten Kurancılı Sanatevi Dernek Başkanı Gazi Baran’ın İnsancıl Yayınlarından çıkan “İçimde Açan Çiçek” adlı kitabıyla katılacak.
Kitap satışından elde edilecek geliri tümüyle derneğe bağışlayacağını açıklayan Baran, etkinlikte iki gün okurlarıyla buluşup kitaplarını imzalayacak.
İmza gününün ilki 19 Eylül 2017 Salı günü saat 14.00-16.00 arası Şair Feride Taşkoparan ile aynı masada, ikincisi ise 21 Eylül 2017 Perşembe günü saat 10.00-12.00 arası Kırşehir Ahi Evran-ı Veli Külliyesi’nde gerçekleştirilecek.
Kurancılı Sanatevi Başkanı Gazi Baran, Kırşehirlilerin kitaba ilgi gösterip satın almakla Kurancılı’da güç koşullarda var olmaya, yararlı çalışmalar yapmaya çalışan derneklerine somut destekte bulunmuş olacaklarını vurguladı.
Uzaktan kitap isteyeceklere kargo ile kitap gönderebileceklerini belirten Başkan Baran, Kurancılı Kasabası Kültür ve Sanat Derneği’nin (Kurancılı Sanatevi) Ziraat Bankası Kaman Şubesi’nin TR 8000 0100 0273 8005 8537 5001 IBAN nolu hesaba makul bir ücret yatırarak, adreslerini telefon ya da e-posta ile bildirerek, isteklerinin karşılanacağını söyledi.
Kurancılı Sanatevi’ne Başkan Gazi Baran’a 0505 886 67 56 nolu telefondan ya da
kurancilisanatevi@gmail.com ile https://www.facebook.com/kurancilisanatevi/ adreslerinden ulaşabilecek.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .