KTSO yöneticileri Kırşehirli Milletvekilleri ile buluştu

KTSO yöneticileri Kırşehirli Milletvekilleri ile buluştu

05.12.2018

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Aydın ile Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve beraberindeki Yönetim Kurulu ve Genel Sekreteri önceki Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne giderek, Kırşehirli milletvekillerini ziyaret ettiler. TSO Başkanı Mustafa Yılmaz ve beraberindekiler TBMM’de Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Adalet ve Kalkınma Partisi Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Adalet […]

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Aydın ile Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve beraberindeki Yönetim Kurulu ve Genel Sekreteri önceki Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne giderek, Kırşehirli milletvekillerini ziyaret ettiler.
TSO Başkanı Mustafa Yılmaz ve beraberindekiler TBMM’de Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Adalet ve Kalkınma Partisi Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Milletvekili Hacı Turan ve Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya’yı ziyaret ettiler.
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Kırşehirli Milletvekillerine Ticaret ve Sanayi Odası’nın yaptığı çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.
Kırşehirli Milletvekilleri ise yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında Ticaret ve Sanayi Odası’na ellerinden gelen desteği vereceklerini ilettiler ve yeni görevinde Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz’a başarılar dilediler. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .