KTSO 2020 TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KTSO 2020 TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

08.08.2020

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Temmuz Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. 2020 Temmuz Ayı mizanı ve gelir-gider bütçesinin görüşülmesi, 2020 Temmuz ayı faaliyetleri, basında biz, Temmuz ayı faaliyet raporu, mali performans ve son üç yılın karşılaştırılmalı analizi, gündemiyle Meclis Başkanı Mehmet Aydın başkanlığında, Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantı, Meclis Başkanı Mehmet Aydın’ın açılış konuşmasıyla başladı. Başkan […]

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Temmuz Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.
2020 Temmuz Ayı mizanı ve gelir-gider bütçesinin görüşülmesi, 2020 Temmuz ayı faaliyetleri, basında biz, Temmuz ayı faaliyet raporu, mali performans ve son üç yılın karşılaştırılmalı analizi, gündemiyle Meclis Başkanı Mehmet Aydın başkanlığında, Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı.
Toplantı, Meclis Başkanı Mehmet Aydın’ın açılış konuşmasıyla başladı.
Başkan Aydın, açılış konuşmasında şunları kaydetti:
“Sayın Başkan, Değerli Meclis Üyeleri, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası 2020 Temmuz Ayı olağan Meclis Toplantısı’na hoş geldiniz. Hepinizi şahsım ve Meclis Divanı adına saygıyla selamlıyor, Temmuz ayı meclis toplantımızı açıyorum.
“Değerli Meclis Üyeleri,
“Bildiğiniz üzere; Eğitim Gelişim Platformu Kırşehir TSO Akademi tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısına Kırşehir Valisi Sayın İbrahim Akın, Kırşehir Belediye Başkanı Sayın Selahattin Ekicioğlu ve AHİKA Genel Sekreteri Bekir Varol tanıtım toplantısına katılım sağladı.
“Odamız öncülüğünde, Oto Alım-Satım ve Emlak Danışmanlığı Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme sınavları düzenlendi.
“Bildiğiniz üzere; Akreditasyon Sistemi kapsamında Oda olarak Covid-19 TSE Güvenli Hizmet Belgesi Alınması için başvuruda bulunmuştuk. Yapılan denetimlerde başarı göstererek Covid-19 TSE Güvenli Hizmet Belgesi almayı hak kazandık.
“Stratejik Planımızın 1.2 Mali Yönetim maddesi kapsamında Mali Performans ve Son Üç Yılın Karşılaştırılmalı Analizi yapılarak siz değerli Meclis Üyelerimize sunulmuştur.
Temmuz Ayı Faaliyetlerimiz şöyle:
“Temmuz ayında 13 yeni üye kaydı yapılmış, Askıda olan 5 üyemiz geçmiş dönem aidatlarının ödemesini gerçekleştirerek faal duruma geçmişlerdir,4 üyemizde kaydını sildirmiştir. 07.08.2020. tarihi itibari ile Toplam Faal Üye Sayımız: 1867’dir.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .