Koordinasyon Kurulu 2 Ekim’de toplanacak

Koordinasyon Kurulu 2 Ekim’de toplanacak

01.10.2018

Kırşehir İl Koordinasyon Kurulu ve İl İdare Şube Başkanları 2018 yılının dördüncü toplantısı 2 Ekim Salı günü yapılacak. Vali İbrahim Akın’ın başkanlık edeceği toplantıya Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, bölgesel kuruluşların temsilcileri, merkez mahalle muhtarları ile yatırımcı kurum müdürleri katılacak. Toplantı, yatırımcı kuruluş yöneticilerinin […]


Kırşehir İl Koordinasyon Kurulu ve İl İdare Şube Başkanları 2018 yılının dördüncü toplantısı 2 Ekim Salı günü yapılacak.
Vali İbrahim Akın’ın başkanlık edeceği toplantıya Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, bölgesel kuruluşların temsilcileri, merkez mahalle muhtarları ile yatırımcı kurum müdürleri katılacak.
Toplantı, yatırımcı kuruluş yöneticilerinin faaliyetleri hakkında bilgiler vermesi ve koordinasyon gerektiren hususların görüşülmesi ile sona erecek.
Vali İbrahim Akın, İl Koordinasyon Kurulu’nun son toplantıda ilimizde yürütülenn 315 projenin toplam maliyetinin 2 milyar 26 milyon 346 bin TL olduğunu, geçmiş yıllar dâhil bu projelere bugüne kadar toplam 494 milyon 78 bin TL harcama yapıldığını, , 2018 yılında da bu projelere toplamda 354 milyon 615 bin TL ödenek ayrıldığını, 315 projeden 241 proje devam ettiğini, 41 projenin de ihale aşamasında olduğunu ifade etmişti. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .