Kooperatifler eğitimden geçecek

Kooperatifler eğitimden geçecek

09.05.2015

KIRŞEHİR Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü, kooperatifçiliğin geliştirilmesi amacıyla hazırlanan protokol kapsamında kooperatiflerin yöneticileri ve çalışanlarına “Kooperatifçilik Geliştirme ve Uyum Eğitimi Programı” uygulanacağını bildirdi. Kırşehir Ticaret İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Ahi Evran Üniversitesi arasında kooperatifçiliğin geliştirilmesi amacıyla hazırlanan protokol 21 Kasım 2014 tarihinde imzalandı. Söz konusu protokol ile Halk Eğitim […]

KIRŞEHİR Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü, kooperatifçiliğin geliştirilmesi amacıyla hazırlanan protokol kapsamında kooperatiflerin yöneticileri ve çalışanlarına “Kooperatifçilik Geliştirme ve Uyum Eğitimi Programı” uygulanacağını bildirdi.
Kırşehir Ticaret İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Ahi Evran Üniversitesi arasında kooperatifçiliğin geliştirilmesi amacıyla hazırlanan protokol 21 Kasım 2014 tarihinde imzalandı.
Söz konusu protokol ile Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde düzenlenecek olan “Kooperatifçilik Geliştirme ve Uyum Eğitimi Programı” kapsamında Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü’nce hazırlanan Örnek Ders Programı’na uygun olarak toplam 40 ders saatinden oluşan eğitimler verilecek.
Eğitimler Ahi Evran Üniversitesi tarafından kendi öğrencileri ile bölgede faaliyet gösteren kooperatiflerin veya üst kuruluşlarının ortakları, yönetim ya da denetim kurulu üyeleri ve çalışanları ile buralarda çalışmak isteyenlere yönelik olacak.
Kırşehir Halk eğitim Merkezi’nce 23-26 Mayıs ile 30-31 Mayıs 2015 ve 13-14 Haziran 2015 tarihleri arasında, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda düzenlenecek eğitim, kooperatiflerin veya üst kuruluşlarının ortakları, yönetim ya da denetim kurulu üyeleri ve çalışanları ile buralarda çalışmak isteyenlere verilecek.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .