Komutan Ekemen’e hayırlı olsun ziyareti

Komutan Ekemen’e hayırlı olsun ziyareti

10.08.2017

KIRŞEHİR İl Jandarma Komutanlığı’na atanan Albay Orhan Ekemen, görevine başlarken, hayırlı olsun ziyaretleri ile de Kırşehirlileri ve Kırşehir’i tanıyor. Konya İl Jandarma Komutan Yardımcısı olarak görev yaparken 21 Temmuz 2017 tarihli kararname ile Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı’na atanan Albay Orhan Ekemen’e hayırlı olsun ziyaretleri yapılıyor. Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, İl […]

KIRŞEHİR İl Jandarma Komutanlığı’na atanan Albay Orhan Ekemen, görevine başlarken, hayırlı olsun ziyaretleri ile de Kırşehirlileri ve Kırşehir’i tanıyor.
Konya İl Jandarma Komutan Yardımcısı olarak görev yaparken 21 Temmuz 2017 tarihli kararname ile Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı’na atanan Albay Orhan Ekemen’e hayırlı olsun ziyaretleri yapılıyor.
Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, İl Jandarma Komutanlığına Atanan Orhan Ekemen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaret toplumun değerleri ve aile politikaları konusunda hoş bir sohbet ortamında geçti.
Şehit yakınları ve gazilerin iş ve işlemlerinde iş birliği içerisinde çalışmalara devam edilmesi yönünde kararların alındığı ziyarette Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara’ya Şube Müdür Vekili Mehmet Özdaş ve Şehit Yakınları ve Gaziler Birimi çalışanları eşlik etti.
İl Müdürü Ramazan Baykara, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için görev yapan tüm emniyet güçlerine minnet borçlu olduklarını ifade etti.
BU ARADA 1993 mezunu Jandarma Albay Orhan Ekemen’in de aralarında bulunduğu astsubaylıktan subaylığa geçen üç jandarma albayının da İl Jandarma Komutanlığına atanması ile bir ilk gerçekleştirildi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

bekir demir

inşallah general olur. astsubay kökenli 3 albaydan biri

28.02.2018, 2:44

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .