KOBİ’lere “yenilikçilik” eğitimi

KOBİ’lere “yenilikçilik” eğitimi

04.11.2017

AHİLER Kalkınma Ajansı tarafından KOBİ’lere yönelik inovasyon eğitimleri düzenlenecek. Başvurular, ajansın web sayfasından yapılabilecek. E-Ticaret, Kurumsallaşma ve Markalaşma, KOBİ’ler için İnovasyon Eğitimleri Başvuruları başladı. Nevşehir’de ajans binasında yapılacak eğitimler, Kırşehir’de Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek. Bütün eğitimlere katılımın ücretsiz olduğu bildirilirken, eğitime katılımda kontenjan sınırlaması bulunuyor. İnovasyon eğitimi ile yenilikçi bir çalışan olabilmek adına geliştirilmesi […]

AHİLER Kalkınma Ajansı tarafından KOBİ’lere yönelik inovasyon eğitimleri düzenlenecek.
Başvurular, ajansın web sayfasından yapılabilecek.
E-Ticaret, Kurumsallaşma ve Markalaşma, KOBİ’ler için İnovasyon Eğitimleri Başvuruları başladı.
Nevşehir’de ajans binasında yapılacak eğitimler, Kırşehir’de Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek.
Bütün eğitimlere katılımın ücretsiz olduğu bildirilirken, eğitime katılımda kontenjan sınırlaması bulunuyor.
İnovasyon eğitimi ile yenilikçi bir çalışan olabilmek adına geliştirilmesi gereken düşünce yapısının, ayrıca inovasyonu yaşamın her alanına yaymak adına yapılması gereken faaliyetlerin ve inovasyon kültürünün oluşturulması ve devamlılığının sağlanması amaçlanıyor.
Kırşehir’de ekonomik krizler nedeniyle kapanma noktasına gelen işletmelerin yenilenmesini sağlayacak inovasyon eğitimi, kurumların rekabet baskısından kurtulma yöntemleri ile yöneticilerin ve tüm çalışanların düşünce becerilerini geliştirerek, yaratıcılığı, yenilikçiliği (inovasyon) sürdürebilir hale getirecek, yenilikçi kültür oluşturmak ve kurumun kar bölgesinde bulunmalarına yardımcı olacak.
Kişinin çalışma esnasında yaptığı işi en iyi kendisinin bildiğini kabulden hareketle, çalışanın yaptığı işi daha kısa zamanda, daha verimli, daha kaliteli bir şekilde yapabilmesi için yaratıcı ve yenilikçi düşüncelerini de kullanmasının kuruma artı bir değer katarak kurumun hızlı bir şekilde vizyonunu, misyonunu gerçekleştirmesine olanak tanıyor.
(HABER: GÜLNAZ CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .