KOBİ’ler bilgilendirildi

KOBİ’ler bilgilendirildi

04.03.2015

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda KOBİ’lerin bilgilendirildiği toplantı yapıldı…

KIRŞEHİR’DE KOBİ’lerin gelişmesi ve pazarlama, iletişim, ihracatta daha iyi noktaya gelmelerini sağlamak amacıyla bilgilendirme yapıldı.

“KOBİ’lerin Yönetim Becerilerini ve Kurumsal Yetkinliklerini Geliştirmek ve KOBİ’lerin Markaya Yönlendirilmesi” konulu KOSGEB tarafından KOBİ Proje Teklif Çağrısı bilgilendirme toplantısı Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda gerçekleşti.
Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve KOSGEB İl Müdürü Hasan Akgümüş katıldı.
Kırşehirli yatırımcıların katıldığı toplantıda konuşan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, KOBİ’lerin kurumsallaşmasının ve markalaşmasının önemine değinerek, KOSGEB’in bu konuda yatırımcılara sunduğu destek hakkında bilgi verdi.

KOB¦- B¦-LG¦-LEND¦-RME copy
Ekicioğlu, şirketlerin AR-GE çalışmaları yaparak iyi ürünler ortaya çıkaracağını ve bu ürünlerin tüketiciye en iyi şekilde ulaşabilmesi için kurumsallaşmanın ve markalaşmanın gerekliliğini vurguladı.
Daha sonra KOSGEB İl Müdürü Hasan Akgümüş, toplantıya katılan yatırımcılara KOSGEB’in sunduğu destek hakkında bilgiler verdi.
KOBİ Proje Teklif Destek Çağrısı bilgilendirme toplantısı, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve KOSGEB İl Müdürü Hasan Akgümüş’ün, katılımcıların sorularını cevaplandırmasıyla son buldu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .