Kızılay’ın yeni Başkanı Yavuz’dan Vali Akın’a ziyaret

Kızılay’ın yeni Başkanı Yavuz’dan Vali Akın’a ziyaret

14.03.2019

Geçtiğimiz hafta göreve yeni seçilen Türk Kızılayı Kırşehir Şube Başkanı Yunus Fikret Yavuz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Türk Kızılayı’nın kurulduğu günden bu yana ülkemiz genelinde olduğu gibi dünyanın birçok ülkesinde başarı ile görev yaptığını ve ihtiyaç sahiplerinin yardımına koştuğunu belirten Vali İbrahim Akın, Türk Kızılay’ı Kırşehir […]


Geçtiğimiz hafta göreve yeni seçilen Türk Kızılayı Kırşehir Şube Başkanı Yunus Fikret Yavuz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler.
Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Türk Kızılayı’nın kurulduğu günden bu yana ülkemiz genelinde olduğu gibi dünyanın birçok ülkesinde başarı ile görev yaptığını ve ihtiyaç sahiplerinin yardımına koştuğunu belirten Vali İbrahim Akın, Türk Kızılay’ı Kırşehir Şubesi Başkanlığına yeni seçilen Yunus Fikret Yavuz ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.
Türk Kızılayı Kırşehir Şube Başkanı Yunus Fikret Yavuz da yürütecekleri faaliyetler hakkında Sayın Valimize bilgiler vererek teşekkür etti.
Ziyaret, Vali İbrahim Akın ve misafirler arasında yapılan fikir alış-verişi ve sohbet ile sona erdi.
(HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .