KIYŞAD Başkanı Veysel Turgut Rektör Karakaya’yı ziyaret etti

KIYŞAD Başkanı Veysel Turgut Rektör Karakaya’yı ziyaret etti

24.01.2019

Kırşehir Yazarlar ve Şairler Derneği (KIYŞAD) Başkanı Veysel Turgut ve beraberindeki heyet Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 24 Ocak 2019 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette dernek faaliyetleri ve üniversitemizin genel durumu görüşüldü. KIYŞAD ile üniversite arasında yapılabilecek projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı görüşmede Dernek Başkanı Veysel Turgut, Kırşehir […]

Kırşehir Yazarlar ve Şairler Derneği (KIYŞAD) Başkanı Veysel Turgut ve beraberindeki heyet Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 24 Ocak 2019 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette dernek faaliyetleri ve üniversitemizin genel durumu görüşüldü.
KIYŞAD ile üniversite arasında yapılabilecek projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı görüşmede Dernek Başkanı Veysel Turgut, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve şehrin tanıtımı, kalkınması ve gelişimi için yapılacak her türlü çalışmada yer almaktan mutlu olacaklarını sözlerine ekledi.
Kırşehir ve üniversitemiz için ilimizdeki tüm sivil toplum kuruluşları ile sürekli iletişim halinde olduklarını söyleyen Rektör Karakaya, ziyaretlerinden dolayı KIYŞAD Başkanı Veysel Turgut ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
Ziyaret sonunda KIYŞAD Başkanı Veysel Turgut ve beraberindeki heyet Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya günün anısına “Gönül Dağı Kırşehir Şairler Antolojisi” isimli kitabı hediye etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .