“Kişisel Gelişim” eğitimi bugün

“Kişisel Gelişim” eğitimi bugün

03.04.2015

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla hemşehrimiz Eğitimci-Yazar Ali Koç, ebeveynler ile tüm eğitimcilere yönelik “Kişisel Gelişim” konulu söyleşisini bugün Kırşehir’de de gerçekleştirecek…

KIRŞEHİR Ticaret ve Sanayi Odası, farklı birçok konuda düzenlediği eğitim programlarına devam ediyor. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla, Türkiye’nin birçok yerinde anne, babalara ve eğitimcilere yönelik “Eğitim Söyleşileri” düzenleyen, Eğitimpedia İnternet Sitesi’nin sahibi, İstanbul’da ikamet eden hemşehrimiz Eğitimci-Yazar Ali Koç, Kırşehir’de hemşehrileriyle buluşacak.

Eğitimci-Yazar Ali Koç, bugün saat 18.30’da Kültür ve Turizm Müdürlüğü Salonu’nda Eğitim Söyleşi’sini gerçekleştirecek. Hemşehrimiz Eğitimci-Yazar Ali Koç’un konuşmacı olarak katılacağı Kişisel Gelişim konulu söyleşi 18:30-20:30 saatler arasında yapılacak.

Bugün düzenlenecek eğitim programına tüm Kırşehir halkını davet eden Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu yaptığı açıklamada, “Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak sosyal sorumluluk projesi veya toplumun eğitilmesi konusunda bir yoğun çalışmalarımız var. Bunlardan bir tanesi de Eğitimci hemşehrimiz Ali Koç’un verdiği eğitimlerden biri olacak. Eğitimci Ali Koç, bu konuda Türkiye’de bir marka olmuş eğitim konusunda ebeveynlere ve öğrencilere çok büyük destekleri olan bir hemşehrimiz. Hemşehrimiz Ali Koç, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın davetini kırmadı ve 4 Nisan’da Kültür Müdürlüğümüz de halka açık, ücretsiz bir şekilde bilgilendirme yapacak, eğitim verecek. Eğitimci ve ailelerin eğitime yaklaşımını dönüştürmek amacıyla yayın hayatına başlayan Eğitimpadia, Ali Koç’un sahibi olduğu bu şirket sosyal medya aracılığıyla da bu misyonu topluma ulaştırmaya çalışıyor. Ali Koç, yaklaşık 2 saatlik sürede Kişisel Gelişim konulu bir eğitim düzenleyecek. Bütün velilerin ve öğrencilerinin 4 Nisan Cumartesi günü Kültür Müdürlüğü’ne bekliyoruz. Hemşehrimiz Ali Koç’a da verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Tüm anne, baba ve eğitimcilere yönelik gerçekleştirilecek eğitimde, “Anneler, babalar! Bu söyleşiden elinizde çocuğunuzun eğitimine dair hazır bir reçeteyle mi çıkacaksınız? Asla! Tam tersine sürekli doğru cevapları bulmaya odaklanmak yerine çocuğunuz adına sorduğunuz soruları gözden geçireceksiniz” konularına değinilecek.
Söyleşinin içeriği ile ilgili Kırşehir TSO’dan yapılan açıklamada da “Bir Eğitim Yolculuğu” niteliği taşıyan söyleşide, “Konu çocuklarımıza ve alacakları eğitime geldiğinde sorular bitmez, kaygılar da. Çocuğunuzla birlikte çıktığınız bu eğitim yolculuğunda zaman zaman pusulanızı şaşırdığınız oluyor değil mi? Tüm bu sorulara nasıl yanıt vereceğiz? Daha önemlisi tüm soruların cevabını verdiğimizde çocuğumuz onun için hayal ettiğimiz en doğru eğitime kavuşmuş olacak mı?” konularında paylaşımlarda bulunulacağı belirtilirken, söyleşi ile ebeveynlerin çocuklarının eğitimleri için sordukları sorulara tek tek cevap bulmak yerine sordukları soruları değiştirerek yararlı cevaplar bulmaları sağlanacağı kaydedildi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .