Kış, zarif ve şık geçecek

Kış, zarif ve şık geçecek

18.10.2017

HAVALARIN soğumasıyla birlikte kış sezonu ürünler vitrinlerde yerini almaya başlarken, kışın soğukluğu şık ve zarif kıyafetlerle hissedilmeyecek. Kırşehir’de sezon sonu indirimler devam ederken, kış sezonu ürünleri vitrinlerde yerini aldı ve müşterilerin beğenisine sunuldu. Şehrimiz Ankara Caddesi’nde seçkin ve kaliteli ürünleriyle hizmet veren Cingöz Mağazası, soğuk kış günlerinin birbirinden şık, zarif ve kaliteli ürünleriyle sıcacık geçirilmesini […]

HAVALARIN soğumasıyla birlikte kış sezonu ürünler vitrinlerde yerini almaya başlarken, kışın soğukluğu şık ve zarif kıyafetlerle hissedilmeyecek.
Kırşehir’de sezon sonu indirimler devam ederken, kış sezonu ürünleri vitrinlerde yerini aldı ve müşterilerin beğenisine sunuldu.
Şehrimiz Ankara Caddesi’nde seçkin ve kaliteli ürünleriyle hizmet veren Cingöz Mağazası, soğuk kış günlerinin birbirinden şık, zarif ve kaliteli ürünleriyle sıcacık geçirilmesini sağlayacak.
Kırşehirli müşterilerinin alışverişte tercih ettiği Cingöz Mağazası, reyonlardaki yenilenmeleriyle birlikte müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.
Çocuk reyonunu kapatarak, gelin ve abiye kıyafetleriyle özel günlere hazırlananlara özel tasarım ürünleri sunduklarını belirten Cingöz Mağazası sahibi Hüsamettin Öztürk, “Artık yaz sezonu bitti, sonbahar-kış sezonunu açtık. Birbirinden güzel, çok şık, çok zarif, çok kaliteli, ürünlerimiz var. Erkek-bayan klasik reyonunda ve bayan sporda ürünlerimizin hepsini açmış bulunmaktayız. Yeni yeni markalar var. Kış aylarında alt reyonumuzu, gelinlik ve abiye reyonumuzu outlet olarak kullanacağız. Tek ürün ya da iki model olarak kalmış ürünleri de alt katımızda outlet olarak sunacağız. Çocuk reyonumuzu çıkarttık. Hemen yan tarafta çok şık ve çok kaliteli bebe giyimi, çocuk giyimi mağazası açacağız. Yaklaşık 200 m2 alanı hizmete sunuyoruz. Birbirinden zarif, birbirinden çok güzel ürünler olacak. Seçili ve çok kaliteli ürünler müşterilerimizin de istediği şekilde fiyatlarla sezona başlayacağız. Tam geçiş zamanı olduğu için alışveriş zamanı diyoruz. Kırşehirliler gelsinler, baksınlar, görsünler birbirinden çok şık, çok güzel ürünleri karşılaştırsınlar” açıklamasında bulundu.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .