Kış dönemi kurs kayıtları başladı

Kış dönemi kurs kayıtları başladı

05.09.2017

Kırşehir Belediyesi’ne bağlı Belediye Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ile Kervansaray Mahallesi Konağı Kurs Merkezi ve Bahçelievler Nene Hatun Konağı Kurs Merkezi’nde kış dönemi için kayıtlar başladı. Kursiyerler Aile Yaşam Merkezinde 22 Eylül 2017, Kervansaray ve Nene Hatun Konağında 29 Eylül tarihine kadar kayıt yaptırabilecek. Kırşehir’de genç-yaşlı her kesimden insanın yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmanın yanı […]

Kırşehir Belediyesi’ne bağlı Belediye Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ile Kervansaray Mahallesi Konağı Kurs Merkezi ve Bahçelievler Nene Hatun Konağı Kurs Merkezi’nde kış dönemi için kayıtlar başladı.

Kursiyerler Aile Yaşam Merkezinde 22 Eylül 2017, Kervansaray ve Nene Hatun Konağında 29 Eylül tarihine kadar kayıt yaptırabilecek.

Kırşehir’de genç-yaşlı her kesimden insanın yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmanın yanı sıra zamanı verimli bir şekilde değerlendirmeyi sağlayan kurslar kış ayında 46 branşta devam edecek.

Kurslara olan ilginin artmasından memnun olduklarını belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kurslara tüm Kırşehirlileri davet ederek, şunları söyledi:

“Çocuklarımız için de kurslarımız olacak. Kış aylarında devam edecek kurslarımıza yetişkinlerimizi de bekliyoruz. Bu kurslara katılmak çocuklarımızı geleceğe hazırlamak onların hem sanat alanında, hem kültürel alanda, farklı branşlarda eğitim alması onların geleceği açısından çok önemli.

“Yetişkin ve gençlerimizin, kış dönemini verimli geçirmeleri için açtığımız kurslara herkesi davet ediyoruz. Mahallelerimizde açtığımız konaklarımızda o mahallede ikamet eden bayanlarımızın kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Kış aylarında devam edecek kurslarımıza yetişkinlerimizi de bekliyoruz.

“Konaklarımıza her geçen gün ilginin artması bizleri mutlu ediyor. Kurslarımıza katılanlar hem yeni beceriler elde ediyor, hem de kişisel-sosyal anlamda gelişim kaydediyorlar. Aynı şekilde Aile Yaşam Merkezimiz ve Gençlik Merkezimizde faaliyet gösteren kurs, seminer ve kulüpler yoğun ilgi topluyor. Bizlerde kış döneminde de bu kurs ve etkinlikleri devam ettirerek gençlerimizin ve yetişkinlerimizin boş zamanlarını verimli değerlendirmelerini amaçlıyoruz.

“Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışan Belediyemiz gençlerimizin, yetişkinlerimizin ve hanımlarımızın sosyal, eğitsel, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla yaz döneminde olduğu gibi kış döneminde de etkinliklere devam edecek.

“Düzenlediğimiz ücretsiz kurslarla kültür, sanat, spor ve eğitim alanlarında da Kırşehirli hemşerilerimizin yanında oluyoruz. Herkesi ücretsiz olan bu kurslarımıza katılmaya davet ediyorum.

46 AYRI BRANŞTA KURS

Kırşehir’de Belediye Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ile Kervansaray Mahallesi Konağı Kurs Merkezi ve Bahçelievler Nene Hatun Konağı Kurs Merkezi’nde kış döneminde de yoğun kurs programı hazırlandı.

Buna göre kurslar okulöncesi, 4-6 yaş çocuk etkinlikleri, yağlı boya resim, filografi, kurdele nakışı, tel kırma, kağıt telkâri, seramik boyama, rapido, takı tasarım, kağıt rölyef, ahşa boyama, iğne oyası, dantel anglez, hat, tezhip, kalgrafi, Kur’an-ı Kerim, tiyatro (çocuk-yetişkin), diksiyon, İngilizce A1, İngilizce A2, işaret dili, çocuk ve yetişkinler için ayrı ayrı piyano, bağlama, gitar, pilates, zumba, step aerobik, 50+step aerobik, funny jumps, mefruşat, kırk yama, el sanatları, aşçılık, giyim-kuşam dallarında olacak.

Aile Yaşam Merkezi kurs kayıtları 22 Eylül 2017, Kervansaray ve Nene Hatun Konağında ise 29 Eylül 2017 tarihine kadar devam edecek.

Kış dönemi kursları 2 Ekim 2017 tarihinde başlayacak.

HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .