Kırşehirspor’un teknik heyetinden Aslan’a ziyaret

Kırşehirspor’un teknik heyetinden Aslan’a ziyaret

24.07.2017

Yeşil Kırşehirspor’un Sportif Direktörü Salih Eken ile yeni Teknik Direktörü Gökhan Kaynak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüz Emre Aslan’ı makamında ziyaret etti. Salih Eken ile Gökhan Kaynak, Yeşil Kırşehirspor’un son durumu ve yapılan çalışmalar hakkında Emre Aslan’a bilgiler aktarırken, 2017-2018 sezonunda Kırşehirsphor’un başarılı olması için işbirliği ve desteğin önemine dikkat çektiler. Yeni sezon öncesi […]

Yeşil Kırşehirspor’un Sportif Direktörü Salih Eken ile yeni Teknik Direktörü Gökhan Kaynak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüz Emre Aslan’ı makamında ziyaret etti.
Salih Eken ile Gökhan Kaynak, Yeşil Kırşehirspor’un son durumu ve yapılan çalışmalar hakkında Emre Aslan’a bilgiler aktarırken, 2017-2018 sezonunda Kırşehirsphor’un başarılı olması için işbirliği ve desteğin önemine dikkat çektiler.
Yeni sezon öncesi başarı temennisini ileten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, “İnşallah Kırşehirspor’umuz sezona iyi bir başlangıç yaparak özlenen o güzel günlerine tekrar kavuşur. Yeni sezonda tüm sporculara ve teknik ekibe başarılar dilerim” dedi.
Teknik Direktör Bekir Barış Cihan’ın Kırşehirspor’dan ayrılması ile boşalan göreve Gökhan Kaynak getirilirken, transfer çalışmalarının da devam ettiği, bu hafta için olağanüstü kongrenin tamamlanmasının ardından oluşacak yeni yönetim kurulunun anlaşma sağladıkları futbolcularla imza attırılacağı ve ardından kamp çalışmalarına başlayacağı öğrenildi.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .