Kırşehirspor’un 3-0 kazanacağını bilenler atkı ödüllerini aldılar

Kırşehirspor’un 3-0 kazanacağını bilenler atkı ödüllerini aldılar

10.10.2017

Kırşehir’in ilk ve tek spor sitesi olan Kırşehir Amatör Ligi’nin her hafta Kırşehir Belediyespor maçlarından önce “Doğru Skoru Bil, Atkıyı Kap” adı altında düzenlediği yarışmada bu hafta Keçiören Bağlumspor maçının 3-0’lık doğru skorunu en erken tahmin eden 4 taraftar atkılarını aldı. Alaattin Kırtasiye ve Çöl Pazarı Sponsporluğunda düzenlenen atkı yarışmasında 3-0’lık doğru skoru tahmin eden […]

Kırşehir’in ilk ve tek spor sitesi olan Kırşehir Amatör Ligi’nin her hafta Kırşehir Belediyespor maçlarından önce “Doğru Skoru Bil, Atkıyı Kap” adı altında düzenlediği yarışmada bu hafta Keçiören Bağlumspor maçının 3-0’lık doğru skorunu en erken tahmin eden 4 taraftar atkılarını aldı.
Alaattin Kırtasiye ve Çöl Pazarı Sponsporluğunda düzenlenen atkı yarışmasında 3-0’lık doğru skoru tahmin eden Selçuk Eldemir, Haşim Satı, Bektaş Beyazıt ve Sezer Göçmen atkılarını aldı.
“Doğru Skoru Bil, Atkıyı Kap” yarışmasının geçen haftaki sponsorları Alaattin Kırtasiye’nin sahibi Ramazan Karabulut ile Çöl Pazarı sahiplerinden Servet Beydoğan, “Ligdeki ilk galibiyeti alan Kırşehir Belediyespor futbol takımımızı kutluyoruz. Ahie Stadı’nda güzel bir futbolla güçlü rakibini farklı yeneceğini bilen dört taraftara biz de sponsor olarak atkı verdik. Kırşehir Belediyespor’un bu sezon şampiyon olmasını yürekten arzu ediyoruz. Takımımızın başarılı olması için biz de her zaman üzerimize düşen destek ve katkıyı yapmaya hazırız. Yıllarca Türkiye liglerinde 2. ve 3. Lig’de başarıyla ilimizi en iyi şekilde temsil eden takımımızın bugün bölgesel amatör ligde olmasını hiçbir Kırşehirlinin kabul etmediğini de biliyoruz. Kırşehir Belediyespor takımımızın şampiyon olması için taraftarlarımızın da destek ve katkılarını bekliyoruz. Ligde iki hafta sonra ilk galibiyetini üstelik de farklı alan takımımızın ortaya koyduğu oyun gelecek adına bizleri umutlandırdı. İnşallah bu galibiyet bir seri halinde devam eder ve sezon sonunda şampiyon olarak özlediğimiz profesyonel lige çıkarız” dediler.
Kırşehir Amatör Lig Genel Yayın Yönetmeni Salih Hançer, bu hafta deplasmanda Çubukspor’la karşılaşacak Kırşehir Belediyespor maçının skorunu bilecek iki kişiye daha atkı vereceklerini bildirdi.
YARIŞMASINA KATILMA ŞARTLARI?
***Yarışmaya katılabilmek için Kırşehir Amatör Ligi sayfasını beğenmek şart.
***Skoru doğru tahmin etse de sayfayı beğenmeyenlere atkı verilmiyor.
***Skoru yazılacak olan takımın ismi belirtilmeli
***Birden fazla yorum yapıp skor tahmin edenlerin ilk yaptığı yorum geçerli sayılıyor.
***Düzenlenen yorumlar ise dikkate alınmıyor.
***Kırşehir içinden kazanan takipçilere hediye atkı elden veriliyor.
***Şehir dışına gönderim de kargo ücreti sayfa yönetimine ait değil.
***Kazanan talihlilere hediye atkı maçın ertesi gününde veriliyor.
***Atkı yarışması sponsorlar nezdinde yapılacak.
(Haber: Salih GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .