“Kırşehirspor’u geleceğe taşıyacak anahtar belediyemizin elindedir”

“Kırşehirspor’u geleceğe taşıyacak anahtar belediyemizin elindedir”

11.08.2017

Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı ve Kırşehirspor Eski Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Kaya:

“Kırşehirspor’u geleceğe taşıyacak anahtar belediyemizin elindedir”

Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı ve Kırşehirspor Eski Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Kaya, Kırşehir Belediyespor’a yeni sezonda başarılar diledi.
Kırşehirspor’u geleceğa taşıyacak anahtarın Kırşehir Belediyesi’nin elinde olduğunu ve başarılı olması için kendisinin de üzerine düşecek her türlü desteği vermeye hazır olduğunu ifade eden Ünal Kaya, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
Yeşil Kırşehirspor – Kırşehir Belediyespor olarak BAL liginde 2017-2018 sezonunda yoluna devam edecektir. İki sezon Yeşil Kırşehirspor’da Yalçın Aydın Başkanım ve çok değerli yönetim Kurulu arkadaşlarımızla Kırşehirspor’a sahip çıkarak Kırşehirspor bayrağını layıkıyla elimizdeki imkanlarımızla bazı zaman Valimiz Sayın Necati Şentürk, bazı zaman Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci’nin sunmuş oldukları katkılarla, kısıtlı ve olmayan bir bütçe ile bugünlere getirdik.
“Yalçın Aydın başkanımın, beni telefonla arayarak Kırşehirspor’a sahip çıkmamız gerektiğini ve yeni oluşacak yönetimde yer almamızı söylemesi üzerine, başkanım ne gerekiyorsa yanınızdayım sözlerimle bu takıma sahip çıktık. Çok değerli hemşehrimiz iş adamı Levent Akçakoca Başkanımız ve ekibinin de son zamanda Yeşil Kırşehirspor’a sundukları katkılar neticesinde bu şehrin takımına bu şehrin insanları gurbette bile olsa sahip çıkmışlardır.Kendilerine yürekten teşekkür ediyorum.
“Sayın Milletvekillerimiz, Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız önderliğinde kurulan bir komisyon karar alarak Yeşil Kırşehirspor’un bundan sonra Kırşehir Belediyesi bünyesine alınarak Kırşehir Belediyespor adıyla yoluna devam etmesi kararlaştırıldı.Belediye kadrosundan oluşturulan yönetim ile yola devam edilecektir.Belediyemizin bu şehrin takımına sahip çıkması çok önemlidir.Bu nedenle Kırşehirspor’u geleceğe taşıyacak anahtar belediyemizin elindedir.
“Bizlerde bir Kırşehirli ve Kırşehirspor sevdalısı, Kırşehirspor Yönetim Kurulu Üyeliği yapmış bir kardeşiniz olarak Kırşehir Belediyespor’umuza başarılar diliyorum.
“Emeği geçen herkese ve Kırşehirspor’a sahip çıkan bütün değerlerimizi en kalbi duygularımla selamlar, dün olduğu gibi bugünde, yarında KIRŞEHİRSPOR’un yanında olduğumu belirtmek isterim.
“BOZKIRIN YİĞİTLERİNE” 20017-2018 sezonunda başarılar dilerim. Allah yar ve yardımcımız olsun.” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .