Kırşehirspor’da sessizlik sürüyor!

Kırşehirspor’da sessizlik sürüyor!

28.05.2015

4 SEZON olduğu gibi önümüzdeki sezonda Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele edecek olan Kırşehirspor’daki belirsizlik taraftarların tepkilerine neden olmaya devam ediyor. Yeşil-beyazlı taraftarlar, il yöneticileri göreve davet ederek, “Belirsizlik çok kötü bir şey. Gelecek sezonun yol haritası şimdiden çizilmeli ve yapılacak destek açıklanmalıdır” dediler. Kırşehirspor’un içerisinde bulunduğu mevcut yapıyla önümüzdeki sezon yine sıkıntılar yaşayacağını ifade […]

4 SEZON olduğu gibi önümüzdeki sezonda Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele edecek olan Kırşehirspor’daki belirsizlik taraftarların tepkilerine neden olmaya devam ediyor. Yeşil-beyazlı taraftarlar, il yöneticileri göreve davet ederek, “Belirsizlik çok kötü bir şey. Gelecek sezonun yol haritası şimdiden çizilmeli ve yapılacak destek açıklanmalıdır” dediler.
Kırşehirspor’un içerisinde bulunduğu mevcut yapıyla önümüzdeki sezon yine sıkıntılar yaşayacağını ifade eden taraftarlar şu görüşleri savundular:
“40 Kırşehirspor Taraftarlar Derneği olarak, 17 Mayıs’ta uyarı yürüyüşü gerçekleştireceğiz. Kırşehirspor’a gönül veren taraftarlar olarak, Kırşehir’in atanmışlarını ve yöneticilerini açıklama yapmaya davet ediyoruz. Her yıl aynı sıkıntıyı yaşamaktan kurtulmak istiyoruz. Geçtiğimiz sezon son dakikada lige başvuru yapıldı. Kalan sürede ise yapılacak çok fazla iş yoktu. Son dakikada oluşan duruma rağmen takımımız ligde başarılı sonuçlar aldı. Aynı filmi şimdi yine seyrediyoruz. Daha önce söyledik, yine vurguluyoruz. Kırşehirspor’a destek vermeyen partilere 7 Haziran’da oy vermeyeceğiz. Kırşehirspor’un binlerce taraftarı var. Bu sesimize kulak vereceklerine inanıyoruz. Kırşehirspor’un her maçında tribünlere 3-4 bin kişi geliyor. Kırşehirspor sevdalıları ile bu sayı onbinleri buluyor. Böylesine sevilen ve sayılan bir kulübe valimizin, belediye başkanımızın ve 7 Haziran’da seçime girecek olan siyasi partilerimizin sahip çıkmasını bekliyoruz.
(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .