Kırşehirspor’da, kongre heyecanı!

Kırşehirspor’da, kongre heyecanı!

26.07.2017

Bugün saat 10.30’da yapılacak olağanüstü kongrede kulübün “Yeşil Kırşehirspor” olan ismi “Kırşehir Belediyespor” olacak

Bugün yapılacak kongre ile yeşil-beyazlı ekibimizin başkanı olacak Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin: “Kırşehirspor’u güzel günler bekliyor”

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Yeşil Kırşehirspor’un olağanüstü kongresi bugün yapılacak ve Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin’in başkan seçilmesi beklenirken, Yeşil Kırşehirspor’un adı da Kırşehir Belediyespor olacak.
Bugün saat 10.30’da Güneykent Tesislerinde yapılacak olağanüstü kongresi öncesi bir açıklama yapan Başkan Adayı Veli Şahin, Kırşehirspor’u güzel günler beklediğini ifade etti.
Transferde biraz gecikme yaşandığını, ancak teknik heyetin bu konuda çalışma yaptığını ve en kısa sürede takımın çalışmalara başlayacağını belirten Veli Şahin, yaptığı açıklamada, “Tabi ki herkesin bildiği gibi transferde geç kaldığımızı düşünmüyorum. Şuan için istesek transferi birkaç gün içerisinde bitirebiliriz. Fakat bizler transferleri teknik heyetimize bıraktık. O yüzden teknik kadromuz da hata yapmak istemiyor. İnce eleyip sıkı dokuyorlar. Hedefimiz, sağlam adımlar atmak ve ayağımızı yere sağlam basmaktır. Doğru adımlar atarsak, gelecek yılların takımını da oluştururuz. Kırşehirspor’da hedef zirveyi zorlamak ve 3-5 yıl içerisinde profesyonel liglerde oynamaktır” dedi.
Başkan Adayı Veli Şahin, açıklamasının devamında, “Geçen sezon devre arasında 11 futbolcu alındı ve çok para harcandı. Ekibimiz sonuçta, sezonu daha önceki yıllara göre daha kötü bir yerde bitirdi. Transferde aceleci olmayacağız. Kırşehirspor olarak sokağa atılacak paramız yok. Zaten imkanlarımız kısıtlı. Bu nedenle camia olarak hata yapma lüksümüz yok. Yani, transfer yapmış olmak için transfer yapmayacağız. Transferde nokta atışlar yapmak istiyoruz. Kulübümüzün menfaatleri her şeyin üzerinde. Dediğim gibi kaynağımızı çok iyi kullanmak durumundayız” diye konuştu.
Başkan Adayı Veli Şahin, açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Kırşehirspor tümüyle değişecek. Hedefimiz elbette üst sıralar olacak. Ancak, bir değil, üç-beş yıllık bir hedef belirleyeceğiz. Aceleci değiliz. Akıllı transferler yapmak zorundayız. Şu anda görüştüğümüz futbolcular var. En az maliyetle nasıl takım kuracağımızın hesaplarını yapıyoruz. Yeni teknik direktör ve anlaşılan futbolcular ile bir-iki gün içinde imzalarımızı atacağız.”
27 Temmuz’da olağanüstü kongreye gideceklerini belirten Başkan Adayı Veli Şahin, yönetime girecek isimleri belirlemeye çalıştıklarını ifade ederek şöyle konuştu: “Kırşehirspor’da Başkanvekili olarak geçen sezon görevini sürdüren Yakup Saylam’ın, aynı görevini bu yıl da sürdürmesini arzuluyoruz. Yönetime sorumluluk alacak isimler dahil etmek istiyoruz” dedi.
Öte yandan Sosyal 20.08.2013 tarihinden itibaren sosyal medyada Yeşil Kırşehirspor Kulübü’nün resmi hesabının sona erdiği ve 27 Temmuz tarihinden itibaren her türlü açıklama ve bilgilendirmelerin Kırşehir Belediyesi bünyesinde yapılacağı duyuruldu. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .