Kırşehirspor’da keyifler yerinde…

Kırşehirspor’da keyifler yerinde…

10.10.2017

HAFTA sonunda kendi saha ve seyircisi önünde Keçiören Belediyesi Bağlumspor‘u net bir skorla 3-0 mağlup eden Kırşehir Belediyespor’da yüzler güldü. Pazartesi gününü izinli geçiren futbolcular dün bir araya gelerek günü yenileme antrenmanı ile devam etti. Antrenman da futbolcuların keyfinin yerinde olduğu gözüktü. Teknik Direktör Gökhan Kaynak antrenman öncesi kısa bir konuşma yaptıktan sonra futbolculara rehavete […]

HAFTA sonunda kendi saha ve seyircisi önünde Keçiören Belediyesi Bağlumspor‘u net bir skorla 3-0 mağlup eden Kırşehir Belediyespor’da yüzler güldü.
Pazartesi gününü izinli geçiren futbolcular dün bir araya gelerek günü yenileme antrenmanı ile devam etti. Antrenman da futbolcuların keyfinin yerinde olduğu gözüktü.
Teknik Direktör Gökhan Kaynak antrenman öncesi kısa bir konuşma yaptıktan sonra futbolculara rehavete kapılmadan Çubukspor maçını düşünmelerini istedi.
Pazar günü oynadığı Keçiören Belediyesi Bağlumspor maçının ardından Çubukspor hazırlıklarını sürdüren Kırşehir Belediyespor, dünü yenileme antrenmanıyla tamamladı. Yaklaşık bir saat süren antrenmanda futbolcular ısınma koşusu ve tempolu koşu çalışması yaptı. Futbolcular teknik heyet gözetiminde bugün yapacakları taktik antrenman ile Çubukspor hazırlıklarını sürdürecek. (Haber: Salih GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .