“Kırşehirspor’da başarıya el birliği ile ulaşacağız”

“Kırşehirspor’da başarıya el birliği ile ulaşacağız”

25.07.2017

Yeşil-beyazlıların çiçeği burnunda teknik direktörü Gökhan Kaynak
“Kırşehirspor’da başarıya el birliği ile ulaşacağız”

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Yeşil Kırşehirspor’da Teknik Direktör Gökhan Kaynak, bu hafta transfer çalışmalarını tamamlayarak kampa gideceklerini belirterek “Bu sezon Kırşehirspor’un başarılı olması için buradayız. El birliği ile hep birlikte Kırşehirspor’un başarısı için çalışacağız” dedi.
Kırşehir’in yıllardır profesyonel lig özlemi çektiğini ifade eden Gökhan Kaynak, kulübün imkanları ölçüsünde transferler yaparak lige gireceklerini söyledi.
Kırşehirspor’un başarısı için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini, takımın ve teknik heyetin etrafında kenetlenmesinin önemine dikkat çeken Gökhan Kaynak, Sportif Direktör Salih Eken ve teknik ekiple bu yola çıktıklarını, transferlere ince eleyip sık dokuyarak, Kırşehirspor’un başarısına katkı sunacak oyuncuları yeşil-beyazlı takıma katmaya çalıştıklarını söyledi.
Takıma transfer etmek istedikleri pek çok futbolcu ile görüşme yaptıklarını, ayrıca Kırşehir’de istikbal vaat eden genç yetenekleri de tespit etmeye çalıştıklarını ifade eden Kaynak, “Kırşehir’de herkes bizlere ve takımımıza inansın, güvensin. Biz buraya Kırşehirspor’un başarılı olması için geldik. Elbet zaman zaman kötü ve istenmeyen sonuçlar da alınabilir. Ama destek ve moral her şeyin üstesinden gelecektir. Biz Kırşehir’de birlik ve beraberlik içinde olur, il yöneticilerimiz yanımızda, taraftarlarımız arkamızda olduğu sürece en güzel başarılı elde edeceğimize inanıyoruz. Şimdiden herkesten destek beklediğimizi belirtmek istiyoruz” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .