Kırşehirspor’a 30 bin liralık destek

Kırşehirspor’a 30 bin liralık destek

03.02.2015

Milletvekili Abdullah Çalışkan, 50 bin liralık yardımdan sonra 30 bin liralık destek sağladı BÖLGESEL Amatör Lig 6. Grup’ta mücadele eden ve içerisinde bulunduğu maddi çıkmaz nedeniyle ara transferde kadrosuna takviye yapamayan Kırşehirspor ile Spor Toto Teşkilatı arasında 30 bin TL’lik sponsorluk sözleşmesi imzalandı. Maddi sıkıntılar nedeniyle devre arasında kamp dahi yapamayan ve futbolcularına ödeme yapmakta […]

Milletvekili Abdullah Çalışkan, 50 bin liralık yardımdan sonra 30 bin liralık destek sağladı

BÖLGESEL Amatör Lig 6. Grup’ta mücadele eden ve içerisinde bulunduğu maddi çıkmaz nedeniyle ara transferde kadrosuna takviye yapamayan Kırşehirspor ile Spor Toto Teşkilatı arasında 30 bin TL’lik sponsorluk sözleşmesi imzalandı.
Maddi sıkıntılar nedeniyle devre arasında kamp dahi yapamayan ve futbolcularına ödeme yapmakta zorlanan Kırşehirspor’un maddi sıkıntısına Milletvekili Abdullah Çalışkan el attı. Birinci devrede de takıma Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nden 50 bin liralık kaynak sağlayan Milletvekili Abdullah Çalışkan, kulüp yöneticilerinin başvurusu üzerine maddi kaynak arayışında bulundu ve Spor Toto Teşkilatı ile görüştü. Kırşehirspor Başkanı Yalçın Aydın, “Sponsorluk sözleşmesine katkılarından dolayı Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş’e ve Spor Toto Teşkilatı’na teşekkür ederiz” dedi.
(Spor Servisi)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .